• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Szkoda, że MEMO nie robi już modeli. Te SK-acze budowlane były wykonane kapitalnie. Nie dość, że mnóstwo szczegółów, to jeszcze osie skrętne, kiper, który przechyla się w trzech kierunkach, uchylna klapa tylna i klapy boczne... Kapitalny model. (y)
 

daf xf105

Aktywny użytkownik
Reakcje
581 2 0
SuperJacku ja tez ostatnio po powrocie od ciebie nabyłem stare Iveco Memo myślałem ze Memo robiło tylko mercedesy Sk
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.845 386 20
Rzeczywiście. Ten model jest wykonany bardzo dobrze. Przyjemnie się ogląda tą miniaturkę w portowej scenerii. Podoba mi się. (y)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Model bardzo udany w każdej skali, bardzo ładnie go zaprezentowałeś. Nie wiem czy, Herpa wypuściła bardzo małą serię, czy model cieszył się tak dużym powodzeniem, że jest już niedostępny.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Trzeba przyznać że model bardzo udany, naprawdę świetna pozycja i warto posiadać ;). Prezentacja jak to już u Ciebie - bardzo fajna (y). Teraz czekamy na kolejne wydania z serii Performance, może Herpa pójdzie za ciosem :).

... Nie wiem czy, Herpa wypuściła bardzo małą serię, czy model cieszył się tak dużym powodzeniem, że jest już niedostępny.
Wydaje mi się że jedno i drugie :cool:, jeszcze zanim był wydany na "światło dzienne" to już w katalogu Herpy świecił na czerwono. Ale na szczęście udało mi się go zdobyć :devil:.
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Volvo jest genialne (y) Ja niestety się nie doczekałem... Czekałem na wypłatę i dla mnie brakło nad czym strasznie ubolewam :cry: Strasznie mi się podoba.