• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ooooo taaaak.... Jest MEGA "kozacki" okaz! Już jak ten model zobaczyłem w zapowiedziach, to bardzo mi się spodobał, ale teraz widzę, że jest jeszcze lepszy. :eek: Cena też ciekawa :ROFL: , ale chyba sobie takie "fundnę"... :cool:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.886 2 0
Manik z tym Bobcatem i dodatkami wygląda super(y)wspólne zdjęcie ładowarek kapitalne natomiast Scania w tym malowaniu jak i zestawie wygląda rewelacyjnie i na jej widok to szczęka opada:eek:.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Wszystkie ostanie modele przez Ciebie zaprezentowane są bardzo ciekawe, a Scania robi niemałe wrażenie(y) zaś sama beczka rewelacyjnie dopracowana:) Gratuluję posiadania powyższych modeli.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Faktycznie model pierwyj sort, Ja osobiście boję się wchodzić na głęboką wodę jaką są tzw pisaki ale są świetne te malowania. Zastanawia mnie tylko dla czego prawa strona osłon między osiowych jest srebrna a nie malowana po całości :D wie ktoś ?? Jacek kolejny ładny kąsek u Ciebie z tym paskiem BAG-a ;)
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
O ja nie mogę...jeszcze ten model do mnie nie dojechał ale po Twojej prezentacji to muszę go mieć jak najszybciej.Nie pomyślałbym że aż tak kapitalnie będzie się prezentował na żywo.Miazga poprostu.Ten Bobek z poprzedniej prezentacji też bardzo fajna ciekawostka ;)
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Kawał świetnie wykonanego modelu. MEMO to klasa sama w sobie, chętnie bym widział choć jeden ich wypust u siebie w kolekcji. Gratuluje posiadania.