• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Witam i dziękuje za komentarze.Wreszcie udało się dokończyć szaloną wizję Volvo w wersji orange;).Proszę o Wasze spostrzeżenia co do tego .
cx 005.JPG
cx 006.JPG
cx 007.JPG
cx 008.JPG
cx 009.JPG
cx 010.JPG
cx 011.JPG
cx 012.JPG
cx 013.JPG
cx 014.JPG
cx 015.JPG
cx 016.JPG
Również ruszyły prace na nabrzeżu przy budynkach magazynowych.Pierwszy już na ukońcczeniu.
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
Bardzo ciekawa konfiguracja tego podwozia VOLVO - powiedzmy rzadko spotykana jako gabaryt a częściej widywana jako zestaw z/pod HDS. Ogólnie duży plus za kombinację (y) i kurde dzieję się u Ciebie na tej przystani :D będę musiał kiedyś skontrolować ;).
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.563 386 20
I znów kapitalna prezentacja. Miło się ogląda takie fotki, na których ciągle coś nowego się dzieje. Najfajniej ten model wygląda z równiarką na naczepie.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Fajnie wyszło Volvo w tym kolorze. Czy Volvo wystarczy mocy? I mam pytanie lampy prostokątne na zderzaku i na dachu to sam robiłeś czy można gdzieś kupić?
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
I znowu jakaś nieco inna, wymyślna konfiguracja z wieloma szczegółami. Podobnie jak poprzednikom, od razu przyszło mi do głowy, że za "wieżą" idealnie pasowałby HDS.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Witam wszystkich.Dziekuje za opinie i sugestie dotyczące Volvo.Macie rację ze lepiej wyglądało by z HDS em ale nie posiadam takiego większego modelu.Te z Herpy i Kibri są za małe.Widziałem bardzo ładne u Jarka ale zakup byłby problematyczy więc na razie pozostanie tak jak widać.Dzisiaj skromny model pisanki Maik Terpe Volvo GL.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.672 67 1
Normlanie bym nie pomógł , ale jak napisałeś że chcesz zrobić prezentacje ciekawość moja nie wytrzymała :D Proszę bardzo i polecam się na przyszłość .
Sam model bardzo interesujący i mi się bardzo podoba . Świetnie wykonany . Podpiąć mu tylko srebrną plandekę i mamy oryginał .