• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Naczepa pasuje idealnie pod względem kolorystycznym. Sam mietek to majstersztyk, gratuluję pomysłu. W sumie nie wiele trzeba było namieszać w kolorach żeby mieć ciekawy efekt.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Zrobiłeś naprawdę kapitalny zestaw. Kolorystycznie dobrany idealnie. Można Ci pozazdrościć takiego świetnego modelu. (y)
 

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Świetny zestaw, podoba mi się konfiguracja. Ja bym dał ostatnią oś w solówce skrętna no i pokombinował inny zderzak bo ten przy skręcie będzie rozwalony od dyszla. Zdecydowanie dużo do prezentacji wnosi diorama. :)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Nie ulega wątpliwości, że wśród WB to bardzo oryginalny zestaw i dzięki temu ciężko od niego oderwać wzrok. Model wręcz skłania do analizy jego budowy.
Całość wraz z prezentacją zachwyca (y)...nawet z tym "wieżowcem-słoikiem":LOL:
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.884 2 0
Ja tak jak nie którzy koledzy ten model widzę pierwszy raz i nie mogę się na niego napatrzeć bo wygląda fantastycznie w tej konfiguracji:rolleyes:no i prezentacja jak zwykle na najwyższym poziomie(y)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Ale crazy połączenie, dobrego masz dilera. :ROFL:;) Wpierw miałem oczopląs i mieszane odczucia, ale po dłuższej chwili stwierdzam, że wygląda to nawet interesująco.