• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Fajna taka długa "pisanka". Mają coś w sobie takie długie zestawy, że chce się je oglądać. Rolls bardzo ciekawy i jak dla mnie to on jest tu fajniejszy.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pierwszy w takiej konfiguracji podwozia był chyba Ristimaa, którego Jarek tutaj też pokazywał. Oryginalnie Makela ma drugą oś pchaną. Malowanie i konfiguracja bardzo efektowne, szczególnie dzięki połączeniu czerni z pomarańczową ramą i srebrnym grillem. Jednak skoro już Herpa postarała się o stworzenie takiej konfiguracji Volva, to mogliby zrobić jeszcze do tego owiewkę na dach kabiny.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Może nie jesteśmy przyzwyczajeni do widoku takich zestawów,ale zdecydowanie te pociągi drogowe robią wrażenie.Malowanie i pomarańczowa rama-rewelacja.
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Jak dla mnie bomba!Super konfiguracja. Ten Actros wybitnie się prezentuje w tych barwach! Naczepa wcale nie odstaje, również piękna :)

PS. Masz może zdjęcie tyłu kabiny tego Actrosa? Chętnie bym zobaczył co tam w trawie piszczy :)
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Super wyszło ci to skompletowanie zestawu. Mercedes w tych kolorach świetnie wygląda naczepa pasuje do niego. Moją uwagę przykuły koła które bardzo mi się podobają.