• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#5
Witaj na forum . Co do modelu , to konfiguracja arabska bym rzekł . Ogólnie podoba mi się . Jednak te chromowane koła z piastami w kolorze kabiny dużo dają modelom .
 

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#9
Witaj:) ,pokazuj swoją kolekcję i wypowiadaj swoje opinie u innych kolegów (y), Bardzo fajny Man i pierwszy raz widzę taką cysternę w macie ..:);)
 

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
#10
Pomysł dobry. Wiadomo , trzeba od czegoś zacząć. Brakuje na niebieskim napisu Alles Super. Ale po położeniu lakieru na niebieski można z powodzeniem jakąś kalke z napisem nalepić i będzie jak żywy.
 

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#14
Jak dla mnie - zestaw prezentuje się świetnie. Matowa cysterna - pomysł nowatorski. Konfiguracja ciągnika bardzo fajna. Ogólnie sporo detali dodaje realizmu. Foty trzeba poprawić.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#15
Chciałbym pokazać moim zdaniem warte uwagi zestawy.Jak Wam się podobają?Tło niestety jest kiepskie ale nowa makieta dopiero powstaje(y)
 

Załączniki

Sebastian CH

Znany użytkownik
Reakcje
6 0 0
#16
Super zestawy. W mojej ocenie wygrywa Scania z naczepą. Świetne zestawienie kolorów. Oczywiście MAN też nie odstaje ale jednak Scania ciekawsza. Co do długiego zestawu to też coś w sobie ma ale rodzaj pianki mi nie odpowiada.