• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Co tu dużo pisać oba Volva wyglądają rewelacyjnie i są warte posiadania(y)więc jest lekka zazdrość bo narazie nie posiadam żadnego ale może kiedyś i ja będę mógł się nimi pochwalić;).
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Nowy Performance też jest piękny ale i tak nadal bardziej podoba mi się niebieski.Jak dla mnie najlepiej wygląda z KEMPFem :) Gratuluję posiadania jednego jak i drugiego Volva.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Do Performenc'ów w takich konfiguracjach jakie nam prezentujesz można tylko wzdychać z wrażenia i nie będzie tutaj przesady w ocenie:)
Kto ich nie posiada niech żałuje...i niestety ja zaliczam się do tego grona :cry:
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Witam Wszystkich po przerwie spowodowanej brakiem czasu:cry:Dzisiaj cos z nowości.Jens Bode i Scania z chłodnią.Bardzo ładny kolor i wykonanie.Niestety do oryginału troszkę brakuje i trzeba to jeszcze dopracować.Przemyciłem też Mietka w wersji serwisowej
jbod 001.JPG
jbod 002.JPG
jbod 003.JPG
jbod 005.JPG
jbod 006.JPG
jbod 008.JPG
jbod 010.JPG
jbod 011.JPG
jbod 012.JPG
 

Załączniki

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Jest czego pozazdrościć :) Genialnie się prezentuje ta Scania.Malowanie super,szczególnie drzwi od naczepy mi się podobają.Trąby,tylna belka,kangur,model na wypasie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Pięknie się prezentuje Scania. Dobrze, że zamówiłem, bo bym zazdrościł. Mieczysław też kapitalny, choć bardziej podoba mi się w białym kolorku.
 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
Scania piękna jest w tym malowaniu. A co do porównania z oryginałem to nie miałem okazji jeszcze widzieć tej scani. No i cała prezentacja na wysokim poziomie.