• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

DamLen

Znany użytkownik
Za tym malowaniem też jakoś szczególnie nie przepadam, ale na Twoich zdjęciach i z dodatkiem pilota oraz ładunku wygląda to już całkiem całkiem. :) Ładowarka taka trochę odjechana.

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Sorki za powielenie zdjęć ale w pośpiechu tak właśnie wychodzi:cry:.Proszę moderatora o zrobienie porządku
Załatwione. :) Na przyszłość proponuję posłuchać rady Bartka i sprawdzić post przed wysłaniem. Poza tym po wysłaniu jeszcze jest chwila czasu (nie pamiętam ile ale chyba ze 20 minut) na edytowanie swojego postu i poprawki. :)

A wracając do zestawu to bardzo fajnie to wygląda. Szczególnie podoba mi się wykonanie ładowarki. Pasuje mi taka wersja idealnie na zlot typu Master Truck.

Super że wreszcie są zdjęcia jak wygląda model rzeczywiście. No i w tym wypadku znów kilka niedoróbek jest. Szczególnie te felgi które powinny mieć tylko różowe piasty, a nie całe felgi. Jednak cieszy to że pojawił się nowy rodzaj zabudowy przez co może kiedyś zobaczymy jakieś polskie malowanie w tym wydaniu.

pacek23

Znany użytkownik
Bardzo mnie cieszy przede wszystkim że jest to nowa zabudowa od Herpy.Malowanie jak i ładunek świetnie wyglądają.Fajnie że firma pochodzi z Hiszpanii to również coś na odmianę.Już nie mogę się doczekać swojej sztuki :) Świetna nowość :)

DamLen

Znany użytkownik
Też czekam na swojego. Herpa odwaliła kawał dobrej roboty, nowa forma i do tego w znanym z naszych dróg malowaniu. Szkoda tylko że ograniczają się do Mana i w przyszłości ponoć jeszcze do Mercedesa, wiele fajnych modeli z tą zabudową byłoby na Scanii i Volvie.

Dziękuje Mafo za zrobienie porządku w moim wątku(y).A dzisiaj z rana Zobacz załącznik 582558 Zobacz załącznik 582559 Zobacz załącznik 582560 Zobacz załącznik 582561 Zobacz załącznik 582562 Zobacz załącznik 582563 Zobacz załącznik 582564 Zobacz załącznik 582565 Zobacz załącznik 582566 świeża dostawa z Herpy.Man do transportu ciężarówek.Oprócz dziwnego koloru felg model jest bardzo interesujący w/g mnie
Dziękuje Mafo za zrobienie porządku w moim wątku(y).A dzisiaj z rana Zobacz załącznik 582558 Zobacz załącznik 582559 Zobacz załącznik 582560 Zobacz załącznik 582561 Zobacz załącznik 582562 Zobacz załącznik 582563 Zobacz załącznik 582564 Zobacz załącznik 582565 Zobacz załącznik 582566 świeża dostawa z Herpy.Man do transportu ciężarówek.Oprócz dziwnego koloru felg model jest bardzo interesujący w/g mnie
Jest super felgi są oryginalne a w końcu o to chodzi zeby modele odzwierciedlały oryginał

kosmo83

Znany użytkownik
Model wygląda super w tej zabudowie i malowaniu(no jedynie te nieszczęsne felgi tu nie pasują);)a ta trójca jaką transportuje też super się prezentuje(y)taki zestaw może się podobać.gratuluję