• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

RYSA13

Znany użytkownik
Bardzo ciekawa konfiguracja tego podwozia VOLVO - powiedzmy rzadko spotykana jako gabaryt a częściej widywana jako zestaw z/pod HDS. Ogólnie duży plus za kombinację (y) i kurde dzieję się u Ciebie na tej przystani :D będę musiał kiedyś skontrolować ;).

Mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
I znów kapitalna prezentacja. Miło się ogląda takie fotki, na których ciągle coś nowego się dzieje. Najfajniej ten model wygląda z równiarką na naczepie.

DamLen

Znany użytkownik
I znowu jakaś nieco inna, wymyślna konfiguracja z wieloma szczegółami. Podobnie jak poprzednikom, od razu przyszło mi do głowy, że za "wieżą" idealnie pasowałby HDS.

Witam wszystkich.Dziekuje za opinie i sugestie dotyczące Volvo.Macie rację ze lepiej wyglądało by z HDS em ale nie posiadam takiego większego modelu.Te z Herpy i Kibri są za małe.Widziałem bardzo ładne u Jarka ale zakup byłby problematyczy więc na razie pozostanie tak jak widać.Dzisiaj skromny model pisanki Maik Terpe Volvo GL.

Normlanie bym nie pomógł , ale jak napisałeś że chcesz zrobić prezentacje ciekawość moja nie wytrzymała :D Proszę bardzo i polecam się na przyszłość .
Sam model bardzo interesujący i mi się bardzo podoba . Świetnie wykonany . Podpiąć mu tylko srebrną plandekę i mamy oryginał .