• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
To jak już serwer działa to też muszę dodać model bo miałem problemy ;) Kapitalnego Melmera Jacku pokazałeś,świetne pisankowe malowanie i model wykonany tak jak być powinien.Gratuluję nowości.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Chociaż nie jestem zwolennikiem silosów to ten zrobił na mnie wrażenie:eek:ta Scania prezentuje się rewelacyjnie dzięki malowaniu jak i dodatkom, tył silosa dopracowany świetnie(y)a po twojej prezentacji chyba też pokusze się na jego zakup:)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Coś pięknego. Showtrucki z ich floty zawsze są zrobione w sposób miły dla oka. Całość dopełnia połączenie krótkiego silosu ze Scanią serii S. Sam miałem przez chwilę ochotę na ten model, ale niestety szybko się rozszedł.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Man TGX bardzo ciekawy, ale i tak wzrok leci ku małemu Manowi w serwisowym malowaniu. Dużo, dużo ciekawszy, niż większy brat... ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Malowanie jak na niemieckiego showtrucka nawet przyjemne. Nie jest takie pstrokate i nie męczy oczu, jak większość. Szczególnie na ciągniku. Biały kangur też na duży plus, dużo ładniej wygląda niż chromowany.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
Jak dla mnie tą prezentację skradł ten serwisowy man . Pięknie się prezentuje . Natomiast jeśli chodzi o tego dużego mana , to mnie jakoś on nie zachwyca , ale nie można mu odmówić uroku . Herpa się postarała w jego wykonaniu . Naprawdę kawał fajnie wykonanego modelu .