• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Świetnie Ci to wyszło. Takie konfiguracje których żaden producent modeli nie wypuszczał oryginalnie, to dodatkowa żmudna praca, więc tym bardziej szacuneczek. (y)
 

RYSA13

Znany użytkownik
Reakcje
37 4 0
MAN wygląda rewelacyjnie, wykonanie na wysokim poziomie - jak to już u Ciebie ;). Na początku jakoś mi ta belka sygnalizacyjna tam nie pasowała ale jak widać na foto 1:1 tak ma być :). Cofnę się jeszcze do poprzedniej prezentacji tej "szalonej twórczości" Scanii WB, wszystko jest OK ale Jacek gdzie są pojazdy "PILOT-y" do tego zestawu gabaryta :ROFL:.
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Pięknie się prezentuje. Oryginał jak się nie mylę stoi na wlocie do Lubina od strony Wrocławia? Wydaje mi się, że właśnie tam widziałem takiego Mańka.