1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja PREZENTACJE

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika JACEKPOMOC, 3 Listopada 2014.

1. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Przedmówcy już chyba wszystko napisali, rewelacja (y) Wydaje mi się tylko że za wysoko załadowane są te bloki kamienne ;)

2. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Naczepa pasuje idealnie pod względem kolorystycznym. Sam mietek to majstersztyk, gratuluję pomysłu. W sumie nie wiele trzeba było namieszać w kolorach żeby mieć ciekawy efekt.

3. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Zrobiłeś naprawdę kapitalny zestaw. Kolorystycznie dobrany idealnie. Można Ci pozazdrościć takiego świetnego modelu. (y)

4. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Kapitalnie to wyszło jeśli chodzi o kolorystkę . Dodatkowo ten otwarty kontener bardzo go z tłumu wyróżnia . Ciekawe jakby z czerwonym kontenerem wyglądał ten mietek ?

5. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Opinia może być tylko jedna:)model wygląda tak kapitalnie że aż kopara opada:eek:(y).

6. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Actros wygląda jak żywy dzięki Twojej pracy.Naczepa jest genialna,lepiej nie mogłeś wymyśleć i kolorystyka tego zestawu też mi się bardzo podoba.

7. Slavi

Slavi Aktywny użytkownik

O w d...ę! :eek: Ale genialny zestaw wyszedł!!! Pięknie spasowana naczepa a i flat kontener robi MEGA robotę. Trochę zazdroszczę...

8. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

Witam wszystkich i dziękuje za tyle opinii.Dzisiaj wytwór z Herpy i chorej wyobrazni.Nie przepadam za WB ale mieli go wszyscy więc mam i ja;) wb 001.JPG wb 003.JPG wb 007.JPG wb 008.JPG wb 010.JPG wb 013.JPG wb 014.JPG wb 015.JPG wb 016.JPG wb 017.JPG wb 019.JPG

• Super! Super! x 10
    • Doceniam Doceniam x 2
  9. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Fajnie wyszło . Pierwszy betz w konfiguracji skandynawskiej .

10. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

W takiej konfiguracji Betza jeszcze nie widziałem ;) Model świetnie wykonany,w sumie jak większość Betzów :)

11. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Kapitalnie Cię poniosło , świetny zestaw wyszedł (y)(y)(y)(y)

12. koyot

koyot Aktywny użytkownik

Wszystkie pojazdy fajnie się prezentują. Wygrywa słoik z posypką, mistrz drugiego planu :)

13. RaFuS

RaFuS Znany użytkownik

Świetny zestaw, podoba mi się konfiguracja. Ja bym dał ostatnią oś w solówce skrętna no i pokombinował inny zderzak bo ten przy skręcie będzie rozwalony od dyszla. Zdecydowanie dużo do prezentacji wnosi diorama. :)

14. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

To nie posypka;)To inspiracja w proszku do takiego szaleństwa:eek::ROFL::ROFL:Ale swoją dogą trafne spostrzeżenie(y)

15. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Nie widziałem jeszcze takiego betza. Bardzo mi się podoba taka konfiguracja scani z silosami. Muszę zakupić ten model bo nie mogę wzroku od niego oderwać

16. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Nie ulega wątpliwości, że wśród WB to bardzo oryginalny zestaw i dzięki temu ciężko od niego oderwać wzrok. Model wręcz skłania do analizy jego budowy.
    Całość wraz z prezentacją zachwyca (y)...nawet z tym "wieżowcem-słoikiem":LOL:

17. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Ja tak jak nie którzy koledzy ten model widzę pierwszy raz i nie mogę się na niego napatrzeć bo wygląda fantastycznie w tej konfiguracji:rolleyes:no i prezentacja jak zwykle na najwyższym poziomie(y)

18. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

O żesz Ty, rzeczywiście rzadko spotykany model i kogoś fantazja poniosła ;) Ale i prezentacja jak zwykle na najwyższym poziomie (y)

Udostępnij