1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja PREZENTACJE

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika JACEKPOMOC, 3 Listopada 2014.

1. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

To chinol BOS ale ładnie wykonany.Profile dokładnie odwzorowane a całość czysto zrobiona

• Wartościowa informacja Wartościowa informacja x 1

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Fajna taka długa "pisanka". Mają coś w sobie takie długie zestawy, że chce się je oglądać. Rolls bardzo ciekawy i jak dla mnie to on jest tu fajniejszy.

3. grzes_rr

grzes_rr Aktywny użytkownik

Zestaw nie z moich ulubionych (nie przepadam za skandynawskimi) ale malowanie i wykonanie może się podobać, a całość prezentacji jak zwykle podoba mi się (y)

4. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Super wygląda Volvo. Fajne malowanie zestawu i ta konfiguracja.

5. kosmo83

kosmo83 Znany użytkownik

Choć również jak nie którzy koledzy nie jestem zwolennikiem takich zestawów to ten mi się podoba dzięki malowaniu które wygląda rewelacyjnie jak i wszystkim dodatkom(y)

6. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Chyba pierwszy "skandynawiak" gdzie zastosowane triden w tylnej części ciezarówki . Bardzo fajne to mroczne malowanie . Pasujące do halloween :D

7. DamLen

DamLen Znany użytkownik

Pierwszy w takiej konfiguracji podwozia był chyba Ristimaa, którego Jarek tutaj też pokazywał. Oryginalnie Makela ma drugą oś pchaną. Malowanie i konfiguracja bardzo efektowne, szczególnie dzięki połączeniu czerni z pomarańczową ramą i srebrnym grillem. Jednak skoro już Herpa postarała się o stworzenie takiej konfiguracji Volva, to mogliby zrobić jeszcze do tego owiewkę na dach kabiny.

8. pacek23

pacek23 Znany użytkownik

Może nie jesteśmy przyzwyczajeni do widoku takich zestawów,ale zdecydowanie te pociągi drogowe robią wrażenie.Malowanie i pomarańczowa rama-rewelacja.

9. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Podoba mi się Volvo w tym malowaniu.ale mnie także zaciekawił twój Rolls.

10. trucker

trucker Znany użytkownik

Jak zawsze rewelacyjne prezentacje, ostatnie volvo świetne.

11. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Masz rację... Z takim zderzakiem nie mam.

• Śmieszny Śmieszny x 1
  12. JACEKPOMOC

Dziękuje za opinie i uwagi.Dzisiaj już prezentowany wcześniej Mietek ale z naczepą którą udało mi się dopasować dopiero wczoraj;)Jaki jest efekt?Proszę o Wasze opinie kl 001.JPG kl 002.JPG kl 003.JPG kl 004.JPG kl 006.JPG kl 008.JPG kl 009.JPG

• Super! Super! x 12
  13. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

Jak dla mnie bomba!Super konfiguracja. Ten Actros wybitnie się prezentuje w tych barwach! Naczepa wcale nie odstaje, również piękna :)

PS. Masz może zdjęcie tyłu kabiny tego Actrosa? Chętnie bym zobaczył co tam w trawie piszczy :)

14. Zyga59

Zyga59 Aktywny użytkownik

Super wyszło ci to skompletowanie zestawu. Mercedes w tych kolorach świetnie wygląda naczepa pasuje do niego. Moją uwagę przykuły koła które bardzo mi się podobają.

15. JACEKPOMOC

Bardzo proszę od tyłu:) K 002.JPG

• Super! Super! x 5
  16. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Jest moc w tym MB.

17. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Idealnie skomponowałeś ten zestaw (y)(y)(y)
    Tylko Angelina jakaś taka blada :) :) :)

18. trucker

trucker Znany użytkownik

Actros rewelacyjny. Naczepa jak najbardziej dobrze dopasowana.

19. dziarka

dziarka Aktywny użytkownik

Efekt dopasowania naczepy do świetnie wyglądającego Actrosa rewelacyjny(y) Potrafisz wciągać w swe prezentacje Panie Jacku Reżyserze :D

20. Batonik90WnC

Batonik90WnC Aktywny użytkownik

No, pięknie, pięknie :) Jak dla mnie bomba. Gaśnica była, kupiona, czy samoróbka? :)

Udostępnij