• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Powiem Ci, że kiedy mi o nim opowiadałeś wyobrażałem sobie ten dźwig inaczej, jak zwykle pozytywnie zaskoczyłeś, uważam że przeróbka poszła na duży plus prezentując całkiem ciekawy sprzęt, bardzo mi się podoba ;-)
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Świetne modele i takowa ich prezentacja(y) Bardzo lubię oglądać fotki przedstawione w takiej formie. Czyli jest jakiś pomysł na przekaz treści gdzie jet początek i koniec scenki.
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Malowanie Sturma świetnie leży na nowej Rce i fajnie, że to właśnie R a nie S. Plus dla Herpy również za wersję bez halogenów w atrapie. Całość naprawdę cieszy oko detalami.
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Często mi chodzi po głowie ten zestaw gdy go widzę np. na ebay-u, a po Twej prezentacji (jak zawsze świetnej!!!) chyba mnie przekonałeś do jego zakupu i posiadania;)
Teraz nasuwa mi się pytanie...czy to emigranci czy uchodźcy???:D
 

Batonik90WnC

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 0 0
Na temat prezentacji nie ma się co już nawet wypowiadać bo osiągnęła ona praktycznie najwyższy poziom :) A Scania, świetna, malowanie, szczegóły, wszystko na swoim miejscu i znakomicie się w całości prezentuje :)
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Już po urlopie:cry:Zaczynam po przerwie nowością.Moim zdaniem to kolejny ładny model od Herpy.Jak obejrzycie to ocenicie.Zapraszam.Volvo Continental solówka ale myślę że jakaś przyczepa pojawi się do niego bo tył taki trochę goły jest:eek:
con 001.JPG
con 002.JPG
con 003.JPG
con 004.JPG
con 005.JPG
con 006.JPG
con 008.JPG
con 009.JPG
con 012.JPG