• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.928 386 20
Ciekawy pomysł, ale... Kalka, niestety z błędem językowym, no i nie ta kabina w ciągniku. Niestety, ale takie przeróbki to czysta fikcja z błędem. :(
Uważam, że jak już robić model odpowiadający oryginałowi, to takich błędów nie powinno być. :(
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.928 386 20
Wocken to bardzo ciekawa firma i mają naprawdę fajne zestawy. Coraz bardziej podobają mi się gabaryty, a to jest niepokojący objaw... ;)
 

dziarka

Aktywny użytkownik
Reakcje
238 2 0
Dopracowane wszystko w każdym elemencie. Takich modeli i prezentacji chce się więcej, choć mnie gabaryty jeszcze nie przekonują do chęci posiadania, lecz patrząc na taki model jak powyżej może taka potrzeba wkrótce się pojawić:rolleyes:
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.813 40 1
Zestaw gabarytów świetny(y), a i scenka całkiem fajna...
Co do chęci posiadania wyrażonej przez przemdmówców to myślę, że to tylko kwestia czasu bo jak każda choroba nieuleczalna atakuje kolejne obszary organizmu:p:D:ROFL: