• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Motyw malowania interesujący, szczególnie z tyłu. :D Zielone wstawki nadają dodatkowego charakteru, a niebieska niskopodwoziówka świetnie się wpasowała w całość.
 
Reakcje
10.796 67 1
Niskopadwoziówka idealnie się kolorystycznie zgrała . Świetnie się prezentuje . Ciekawe jest to że w internecie nie można znaleźć zdjęcia oryginału , a wnioskując po reszcie floty tego przewoźnika to pewnie ciąga klasyczną firanę . Masz do kompletu drugiego z tej firmy ?
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
AZ 001.JPG
AZ 002.JPG
AZ 003.JPG
AZ 005.JPG
AZ 006.JPG
AZ 007.JPG
AZ 008.JPG
AZ 009.JPG
AZ 010.JPG
Witam Wszystkich.Z powodu braku czasu zaczęło przysychać moje konto.Dalej w modzie są u mnie Scanie.Kolejna nowość wedlug mnie udana.Herpa nadal stawia na jakosć;)
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
No to z grubej rury kolega poleciał z tą Scanią(y)wygląda rewelacyjnie świetne malowanie,dodatki jak i całość wykonania modelu:)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.926 386 20
Świetny zestaw. Hauberka idealnie pasuje pod wannę. Scenka rodzajowa bardzo ciekawa, choć przy załadunku węgla wszystko powinno być choć trochę upaprane pyłem węglowym, ale rozumiem, że to nabrzeże w Niemieckim miasteczku, to i czystość wszechobecna... :D:D:D
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Piękna jest ta Scania.Wykonanie i malowanie tego modelu jest na wysokim poziomie :) Szkoda że w Polsce rzadko możemy ujrzeć Scanie z noskiem :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Pod względem malowania jakoś do mnie nie trafia, strasznie przekombinowane. Ale za konfiguracje i chromowane dodatki warta uwagi.