• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
E to jest obnizona DMC ze wzgledów podatkowych.Masz racje że cena jest nie adekwatna do wykonania.Jakość modelu średnia chociaż oryginał jest ciekawy.Nieraz jest lepsze wykonanie za mniejsze pieniądze:mad:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.933 386 20
Nowość z Herpy.Szwedka jezdżąca w Germanii.Jakie wrażenia?
Jak dla mnie to nie za bardzo robi wrażenie. Może przez te małe fotki. Niewygodnie się takie ogląda. Jako pisanka też nie jest (przynajmniej jak dla mnie) rewelacyjna. Herpa zrobiła w swojej historii sporo kapitalnych pisanek. Zamalowane logo z przodu kabiny nie podoba mi się. Za to zrobione światła i oznaczenia na tyle naczepy na duży plus. Ceny nie znam, ale jak przedmówcy napisali że chora to im wierzę. ;) Jako całokształt - model taki sobie. Ja go nie kupię. :)
 
Reakcje
10.796 67 1
Jak dla mnie ten model ma plusy , ale ma i swoje minusy . Głównym minusem jest cena . Za wysoka jak na ten model przynajmniej jak dla mnie , chociaż jak już wiele razy było mówione , model jest tyle warty ile jesteśmy w stanie za niego dać .
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Reklamówka ale z Herpy.Ładne wykonanie ciągnika w dobrej cenie.Nawet nie trzeba było dużo kalek.Okropna była tylnia belka w naczepie ale została w całości wymieniona
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Model ma swój odpowiednik w 1:1, więc nie jest to model typowo reklamowy. Bardzo mi się podoba, jak zwykle w modelach z edycji specjalnych wiele ciekawych detali.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.933 386 20
Fajnie wygląda ten "wędrowniczek" z Dafem. Podoba mi się. Chyba trzeba będzie się o takiego postarać.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
mb 001.JPG
mb 002.JPG
mb 003.JPG
mb 004.JPG
mb 005.JPG
mb 006.JPG
mb 007.JPG
mb 008.JPG
A teraz z innej beczki /bezalkoholowej:LOL:/Znalazłem MIETKA ze starszej kolekcj.Jest wiekowy ale jakość wykonania jest rewelacyjna.A do tego pełen wypas : gumowe opony,skrętne koła ,dwu-stopniowy cylinder do wywrotu,otwierane burty,niezależne zawieszenie tylnie.Jak wam się podoba?
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.933 386 20
MeMo to znane modele i zrobione kapitalnie. Szkoda tylko, że tak niewiele tych modeli wyszło. Poza tym przydałyby się trochę lepsze zdjęcia, bo te to po części nieostre, niestety.