• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#85
Bardzo fajnie to wygląda. Dodatki urozmaicają i dodają realizmu dla tego zestawu. Mnie się podoba.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#88
Dziekuje koledzy za komentarze
[DOUBLEPOST=1416776305][/DOUBLEPOST]Wykorzystam Wasze cenne uwagi przy następnych modelach.Ma też pytanie.Polskie kalki kleić należy normalnie czy używać trzeba specyfików aby się długo trzymały?
 

kacper1224

Aktywny użytkownik
Reakcje
3 0 0
#89
Z trzech ostatnich modeli, które zaprezentowałeś moim faworytem jest Torpedka, tylko ta belka Kogela przy Goldhoferze trochę kuje w oczy. :p A poza tym to bardzo fajne, wcześniej nie spotkane przeze mnie dodatki do modeli masz. :D
 
Reakcje
10.764 67 1
#92
Fajnie ten model zwaloryzowałeś , mi się podoba . Beczki na balkonie naczepy są fenomenalne. Ładnie pomalowana belka naczepy oraz ciekawy ciągnik który ma trzy ostatnie osie koło siebie .
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#96
Fajnie to wyszło. Łańcuchy mocujące walec to bardzo fajny pomysł. Beczki i skrzynia wyglądają fenomenalnie na tej naczepie. Podoba mi się ten model.
 

kacperR

Znany użytkownik
Reakcje
43 0 0
Szczerze, to jak za taką cenę spodziewałem się czegoś więcej, lecz podoba mi się, herpa mogłaby się wysilić np. tym aby przenieść logo Volvo z podszybia na grill a nie poszli na łatwiznę i zamalowali logo... Drugie co mi się nie podoba to oznaczenie "E" o ile widziałem oryginał to nie przypominam sobie abym takowe oznaczenie widział, poza tym szpeci troche to model.