• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#25
Fajne te zestawy, a jak dla mnie to najfajniej wygląda Scania Dornbierer.
Popraw kangura w Ristmie, bo zaraz odpadnie.:D
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#28
Ristimie to odpada nie kagur, lecz cała kabina. :ROFL: Chyba pojeździł po naszych drogach. :D Interesujące modele pokazujesz, ale jeden temat wystarczy.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
#30
Podziwiałem SCANIE u ŁUKASZ 87 i postanowiłem przewietrzyć w części swoją kolekcję na forum.Uważam te egzemplarze za ciekawsze.A co Wy na to?
 

Załączniki

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#31
Świetne są te hauberki . Szczególnie ta z beczką w deche :D Proponowałbym bym Ci Kolego napisać do admina żeby usunął te twoje tematy i założyć nowy temat o nazwie "Kolekcja Jarekpomoc" . Pokazuj zdjięcie jednego modelu , ale za to kilka i duże . Łatwiej oceniać i dłużej zabawa będzie trwała ;)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
#32
Van bentum jest kapitalny, podoba mi się ten model, tylko jak dla mnie jego cena jest trochę za wysoka. :( Serowa solówko to chyba jedyny model torpedy, jaki wyszedł w takiej konfiguracji, no i do tego osobliwe malowanie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#33
Bardzo ciekawe te noskowe Skakanki. Deskowana cysterna bardzo ciekawa, ale ta serowa bardzo fajna. Pierwszy raz widzę taką konfigurację Scanii. Szkoda tylko, że fotki trochę nieostre.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#37
Fajnie, że kupiłeś kombajn, ale jakby było go dobrze widać, to możnaby go ocenić, a tak to tylko rozmyte kształty... Popracuj nad ostrością fotek, bo zestaw wygląda ciekawie i warto go w całości i ostro pokazać.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
#39
Walcze z aparatem .Może będzie lepiej
No i teraz wygląda to dużo lepiej.
Popatrz w instrukcji aparatu jak robić zdjęcia Macro, jeśli jest taka funkcja. Jeśli nie ma to sprawdź minimalną odległość aparatu od obiektu jaki ma być ostry i rób fotki tak, żeby aparat złapał ostrość na modelu, to wtedy będzie on ostry.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.671 67 1
#40
No teraz dużo lepiej . Ja zawsze robię zdjęcia w trybie makro jak Maciek napisał , ale ustawiam aparat trochę dalej od modelu o robię zoom . Wtedy aparaty lepszą ostrość łapią .