• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
No widzisz i namieszałeś mi w planach bo miałem dziś takiego pokazać :p Jak pierwszy raz zobaczyłem foty nie bardzo mi się podobał ale im dłużej się z nim oswajam to mi się podoba, jak wrócę do domu to przepnę na czarną firanę i jednak dziś wkleję :LOL:(y)
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Dzisiaj bedzie przemyt.Nie prowadzę oddzielego tematu sam. osobowych więc do prezntowanego juz modelu holownika dodałem osobówki.Samochody policyjne z Dubaju i Bugatti oraz Koenigsegg.Arab płakał jak rozbił:eek:
pol 001.JPG
pol 002.JPG
pol 003.JPG
pol 004.JPG
pol 005.JPG
pol 006.JPG
pol 007.JPG
pol 008.JPG
pol 009.JPG
pol 010.JPG
pol 011.JPG
pol 012.JPG
pol 015.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Piękne te osobówki. Jestem pod wrażeniem, a Bugatti zazdroszczę. Muszę takiego poszukać. Nie widziałem wcześniej tego modelu w naszej skali.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
1. Ścigawki świetne.
2. Policyjne robią wrażenie, chociaż u nich to jest norma.
3. Postacie i piasek (zapewne import) dodają realizmu scence.
Powiedz arabowi, że Mekka jest w inną stronę :) gdzie są kozy?
Holownik i tak najpiękniejszy z całej prezentacji.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Zacznę od końca; scenka rodzajowa z bliskiego wchodu bardzo wybitna i pomysłowa. Swietnie to wymyśliłeś. :) Widzę , że jest i nowy MAN. Póki co , ceny nie sa zachecające. Co do wyglądu - bardziej mi się podoba, niż nowe Iveco. Kolejna scenka z otwartym kontenerem (już na nie zachorowałem :ROFL:). Super zestaw Ci wyszedł. Na koniec Scania z zabudową do pasz... Serducho, bo od jakiegoś czasu to moja "branża". Jeżdziłem już takim modelem. :love: Zabudowa to rzadkość, nawet w skali 1:1. Nowa Scania kosztowała nas ok. 90 tys. € a sama zabudowa 100 tys. € !!! Bez przyczepy! Sam model bardzo ciekawy i będzie piekną ozdobą kolekcji...
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Piękny jest ten model i przez chwilę już go miałem w koszyku u Pawła, zwłaszcza że jest jeszcze dostępna starsza edycja, no ale boję się że będę chciał uzupełnia kolekcję o starsze wypusty, a coś przecież trzeba jeść....
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.895 386 20
Kolejna świetna prezentacja, a i model bardzo ciekawy. Po Twoich dodatkach wygląda dużo lepiej. Też czekam na swoją... i pewnie szlag mnie trafi za te niedoróbki herpowskie... ;)