• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.868 386 20
Ciekawy model, tylko te zacieki nie pasują mi jako rdza. :confused: Wygląda to jakby ktoś nalał farby albo płynnego brudu, który ściekał po lakierze.:niepewny: Nijak nie przypomina mi to sposobu rdzewienia blachy samochodu.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Fajny zestaw wyszedł z Twoimi dodatkami, już wkrótce rozumiem prezentacja 311519. Taka para ładnie będzie się prezentować.
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Tak jak koledzy napisali model sam w sobie prezentuje się świetnie a twoje dodatki jeszcze bardziej go upiekszyły(y)gratuluję świetnego nabytku.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.773 67 1
Bardzo ładnie się ten nowy mam prezentuje . Ja tylko czekam jak pokaże się w innym kolorze , bo ten nawiązujący do namaszczenia króla dżungli jakoś mi nie leży .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.369 108 2
Podoba mi się ten nowy Man, swoją drogą to producenci nie mają łatwo i cięzko jest zrobić kabinę która mocno by się wyrózniała na tle konkrencji.
Ten Gladiator to jak dla mnie mistrz drugiego planu :)