• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.953 2 0
Ty to potrafisz nas zaskoczyć swoimi modelami:)pierwszy raz widzę ten zestaw i wygląda kapitalnie(y)cała flota Wasela z tej prezentacji wygląda rewelacyjnie.gratuluję
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.527 68 0
Świetne uzupełnienie(y), zbieranie całych zestawów firm z branży transportu specjalistycznego, to dosyć duże obciążenie
dla budżetu, dlatego ja jednak pozostaję przy "wyrywkowym" kupowaniu;)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
Zacznę od końca. Volvo wyszło bardzo ciekawie, ale za wielkich łodzi to nim nie przewieziesz... :D Dźwig jest zaj....ty! Z liną poszedłeś na mega łatwiznę. :ROFL: Ja planuje dwa dni urlopu (pewnie tyle mi zajmie zakładanie liny do swojego :ROFL::ROFL::ROFL:)... Miałem pytać gdzie masz resztę przeciwwagi , ale widzę , że dotarł "lekko" przeładowany "maniek". :ROFL: Grupowe zdj. Muller-ów robi duuuże wrażenie. MAN z Noteboomem piękny, ale ładunek rozbija bank. :D