• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.550 68 0
Tak przypuszczałem że ten set u Ciebie zobaczę zaraz po wydaniu, grupowe piękne, a pomarańczowe Volvo mi również się bardzo podoba,
i w niezamierzony sposób zostało bohaterem prezentacji:D
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Jak zawsze świetnie ogląda się Twoje prezentacje i tym razem czuje się piękno tych miniatur :love: Dingesy bardzo mi się podobają ale i ten pomarańczowy FHacz też jest genialny (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
Ingo Dinges to klasa sama w sobie jeśli chodzi o malowanie tych modeli . Piękne modele . Grupowe foto jak zwykle cieszy mnie nie zmiernie . Trzeba przyznać że zestaw który je przywiózł też się bardzo fajnie prezentuje . W sumie to częściej może tutaj wwozić modele ;)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
W tym manie jakby tylko dał zwykłą czarną blendę , albo bez niej żeby był . Wyglądał by tak bardziej swojsko . Natomiast Twoja prezentacja jak zawsze na wysokim poziomie . Dźwig jest fenomenalny .
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.965 2 0
Prezentacja jak zwykle kapitalna(y)a wracając do modelu to bardzo podoba mi się kolor tego Mana i z tą naczepą i ładunkiem tworzy super zestaw(y)tylko wydaje mi się że te halogeny troszkę w niebo mu świecą;)ale i tak wygląda super.