• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Przepiękne bydle, jedno i drugie :eek:, no ale to są modele do których makieta jest już obowiązkowa, więc u Ciebie to dopiero
robi wrażenie, fajnie że go masz i jeszcze lepiej że go pokazałeś. Gratuluję(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.904 386 20
Bardzo ciekawy zestaw kupiłeś. Frezarka to nieczęsty gość w naszych kolekcjach. Prezentacja ciekawa, ale rzuć jakiś asfalt, który ta frezarka ma zbierać, bo z drogi, która jest cała z kostki brukowej to raczej tego asfaltu nie zedrze... ;):)
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Cały zestaw wygląda obłędnie :love: Dobrze że też już mam bo była by zazdrość :p Ale sposób prezentacji jest nie do przeskoczenia! Cały proces jest obłędnie przedstawiony :love:(y)(y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.795 67 1
Kapitalny zestaw pokazałeś :love: Pięknie się maluje w malowaniu producenta frezarki zarówno volvo jak i ten mały man . Pytanie mam czy ten taśmociąg jest tak na stałe czy łamany w połowie ?
 

grzes_rr

Znany użytkownik
Reakcje
4.693 6 1
Kapitalny zestaw pokazałeś :love: Pięknie się maluje w malowaniu producenta frezarki zarówno volvo jak i ten mały man . Pytanie mam czy ten taśmociąg jest tak na stałe czy łamany w połowie ?
Ma dwa siłowniki i można go podnosić i obniżać
Bartkowi zapewne chodziło o to czy taśmociąg jest łamany w połowie.. I niestety Bartku nie jest tak jak w oryginale i dlatego musi być on załadowany w całości i wisi nad kabiną :giggle:
(Zdjęcia wygrzebane w Google)

volvo_41.jpg


No i w sumie to w zapowiedziach Herpy był w oznaczeniach jak powyżej a dostaliśmy inne ;)

12790880_1086354584737447_1925658863077422247_n.jpg.b664dea71289a99d40f7c51bbb2ee82c.jpg