• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.896 386 20
Ciekawy pomysł miała Herpa i z pomieszanych resztek plastiku wyszło całkiem ciekawe malowanie. Nie ma to jak główny księgowy rządzi w firmie to i z odpadków albo z resztek też się zrobi model żeby zarobić... ;):LOL:
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.789 67 1
W tej prezentacji zdecydowanie ten kontener się najlepiej prezentuje . Co do samego ciągnika to on sam sobie nie jest zbyt urodziwy , a w tym malowaniu to już w ogóle dramat jak dla mnie .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
WOW!!! :eek: Jestem pod ogromnym wrażeniem ostatniej prezentacji. Model Mercedesa jest sam w sobie świetny a w połączeniu z puszką jest wręcz genialny. Jest lekka zazdrość... :)
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Witam i dziękuje za opinie.Dzisiaj coś z nowości ale nie wiem czy już był ten model prezentowany.Brak czasu zabija miłośc do modelarstwa.Volvo FH Pflumm z kontenerem który nie pochodzi z kompletu.Ciągnik wystąpił solo w PC
flum 001.JPG
flum 002.JPG
flum 003.JPG
flum 004.JPG
flum 005.JPG
flum 006.JPG
flum 007.JPG
flum 008.JPG
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.549 68 0
Kolejna ciekawa pisanka u Ciebie, ta puszka nawet mu pasuje w tych barwach, właśnie na niej fajnym akcentem byłaby kalka z jakimś grafitti
nie za duża, a optycznie by się to jeszcze lepiej zgrało.