• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
A może to Jacek zdecyduje czy komentarze mogą zostać?
A Ty masz jakieś dziwne zachowania, najpierw wstawiasz komentarz, później odpowiadasz na mój i go popierasz a teraz chcesz to usuwać. Może warto najpierw dorosnąć zanim zacznie się klepać w klawiaturę?
Przez przypadek kliknąłem tą emotke, miała być nieco inna. Troche blisko siebie one stoją. Może Ty dorośniesz drogi koyocie? Co do tego racja, niech Jacek zdecyduje o usunięciu komentarzy. A Ty dalej odpisuj na moje komentarze, które Ci nie odpowiadają.
 
OP
OP
JACEKPOMOC

JACEKPOMOC

Znany użytkownik
Reakcje
1.550 5 0
Bardzo mnie cieszy że prezentacja wywołała tyle emocji:eek:.W modelarstwie jest niestety tak jak w życiu.Jak są fundusze to są piękne kobiety,szybkie samochody itp.Jednak jeśli fundusze są ograniczone to można nabawić się urazu nadgarstka i pożyczyć rower od sąsiada.PJ czy też inne sklepy są sprzedawcami i z tego żyją.Narzutów tu nie ma bo mają prowizję i muszą z czegoś żyć.Modelarstwo to tylko hobby więc nie są to artykuły pierwszej potrzeby.Osobiście jak nie mam to zbieram lub czekam na okazje ale pogarach nikomu nie będę grzebał
 

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 2 0
No cała prezentacja obu modeli na tej dioramce powala na kolana! Mega to zaprezentowałeś, aż nachodzi mnie taka myśl :niepewny:a może bym taki model sobie kupił XD
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Widzę że nie tylko mnie ta grucha przyprawiła o szybsze bicie serca i uszczupliła portfel. :D Ceny w sklepie Scanii, czy innych producentów, firm transportowych itp. są jakie są. Jedne w miarę przystępne, inne dosyć wysokie. To my indywidualnie już decydujemy czy dany model ma dla nas taką wartość, że chcemy za niego tyle zapłacić, czy wolimy odpuścić.
A te Scanie są przepiękne i jak dla mnie przebijają inne reklamowe modele. :love:
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.693 4 0
Scania naprawdę piękna i aż szkoda beton ładować... :ROFL: Ap ropo betonu - w okół betoniarni trzeba chyba trochę utwardzić, bo jak załadujesz ta "czteroośkę" na max, to bez pomocy ciężkiego sprzętu się nie obejdzie. :D
 

Fapo

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
961 14 0
Model ekstra. Z początku nie za bardzo go lubiłem ze względu na low deck, ale jak teraz na niego patrze po śmiesznych przeróbkach herpy [nadkola bez góry] to nawet do twarzy mu w low decku. W oryginale ma zakryte. Choć tutaj można się spierać, bo można łatwo ściągnąć taką górę od nadkola, ale nawet na zdjęciach poglądowych modelu pokazali go w pełnych nadkolach.