• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja PREZENTACJE

Fapo

Znany użytkownik
Szkoda, że wyszły tylko modele tego Iveco standardowe bez dodatków, grafik. Ale i tak herpa zrobiła dobrą robotę jeżeli chodzi o sam model i mi się podoba. ;)

Bardzo dobry zakup . Wspaniale się razem prezentują . Musze przyznać że zdjęcie z chłodnią bardzo mnie urzekło , ale to z kontenerem to już miazga . Z ciekawostek dodam że ten model w zapowiedziach był z numer 2 na boku , a mamy go zrobionego z 1 .

DamLen

Znany użytkownik
Dopiero teraz zorientowałem się, że ten Stralis jest powiązany z poprzednim. :ROFL: Wygląda równie fajnie, tym bardziej w parze. Pozostaje teraz mieć nadzieję, że Hepra nadrobi zaległości związane z brakiem Iveca w swojej ofercie i wypuści kolejne ciekawe malowania.

pacek23

Znany użytkownik
Zdecydowanie bardziej podoba mi się w kolorze biało-niebieskim,a w zestawieniu z puszką i niebieską podkontenerówką wygląda ten model idealnie.

UniQue

Aktywny użytkownik
Nie no dawno tu nie zaglądałem, i sporo mam do nadrobienia :p Mesiek z ładunkiem kapitalny (y) Iveca faktycznie robią wrażenie, Herpa dała popis ;) a co do Scanii no to jedyne do czego mogę się przyczepić: Panie dlaczego tak ciężki skład z takim ładunkiem wjechał na ta kostkę :ROFL: I jeszcze postój sobie urządza, przecież tam się pod każdym kołem kostka pozapada :eek: a potem zanim miasto naprawi szkody to wieki miną :p
A po krótce: Scania z ładunkiem i ten Crafter... ahh zacnie się prezentuje (y)(y)(y)

Slavi

Aktywny użytkownik
Przedostatnia prezentacja Iveco z kontenerem chłodniczym - fantastyczna! Piękny zestaw zrobiłeś. Już zachorowałem na ten model. Też sobie zrobię taki zestaw. :cool: Scania w tej wersji? Czuć moc! Bardzo dobry pomysł na ładunek. Co do serwisówki, to żadna naprawa, czy regulacja. Po prostu szwagry spotkały się "na trasie"... :ROFL::ROFL::ROFL: