1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
    Wyłącz powiadomienie

Kolekcja PREZENTACJE

Dyskusja w 'Samochody ciężarowe' rozpoczęta przez użytkownika JACEKPOMOC, 3 Listopada 2014.

1. JACEKPOMOC

JACEKPOMOC Znany użytkownik

modele 001.JPG modele 002.JPG modele 003.JPG modele 004.JPG modele 001.JPG modele 002.JPG modele 003.JPG modele 004.JPG Nie osiągalny jest model herpy ARAL z naczepą więc wyprodukowałem sam.Jak oceniacie wynik?

• Doceniam Doceniam x 10
    • Super! Super! x 3

2. Mafo

Mafo Moderator Forum Samochodowego Staff Member

Model wygląda bardzo ciekawie, ale fotki trochę nieostre i trudno ocenić jakość i dokładność.

• Popieram Popieram x 1
  3. pierek

pierek Znany użytkownik

Rewelacja myślałem że to oryginał świetnie zestrojona i dużo szczegółów gratuluje wykonania (y).

4. Brodagaz

Brodagaz Znany użytkownik

Ciekawy projekt , na fotkach rzeczywiście nie wiele widać , wydaje mi się że naczepa jest matowa.

5. Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek) Znany użytkownik

Witaj na forum . Co do modelu , to konfiguracja arabska bym rzekł . Ogólnie podoba mi się . Jednak te chromowane koła z piastami w kolorze kabiny dużo dają modelom .

6. Michał Type_r7

Michał Type_r7 Moderator działu Modelarstwo Samochodowe Staff Member

Witamy na forum.
    Bardzo ciekawy pojazd, pogratulować wykonania i pomysłu.

7. magicv8

magicv8 Aktywny użytkownik

No to zaszalałeś z tym Aralkiem kolego :D Konkretny model, super wykonanie ;)

8. JACEKPOMOC

Dziekuje za wypowiedzi :)Popracuje nad jakością zdjęć :(

9. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Witaj:) ,pokazuj swoją kolekcję i wypowiadaj swoje opinie u innych kolegów (y), Bardzo fajny Man i pierwszy raz widzę taką cysternę w macie ..:);)

• Popieram Popieram x 2
  10. jarekom

jarekom Znany użytkownik

Pomysł dobry. Wiadomo , trzeba od czegoś zacząć. Brakuje na niebieskim napisu Alles Super. Ale po położeniu lakieru na niebieski można z powodzeniem jakąś kalke z napisem nalepić i będzie jak żywy.

11. Zibi76

Zibi76 Znany użytkownik

Bardzo fajny pomysł, gratuluję wykonania.

12. SCYZOR

SCYZOR Znany użytkownik

Maniek w barwach Aral'u ciekawy. Beczki zazwyczaj są w połysku, dobrze by było abyś to uwzględnił podczas następnego malowania:).

13. JACEKPOMOC

Będzie na niej glanz ale mam problem z nabyciem kalki.Nie wiem na razie jaki rodzaj napisu bedzie na beczce:(

14. Sebastian CH

Sebastian CH Znany użytkownik

Jak dla mnie - zestaw prezentuje się świetnie. Matowa cysterna - pomysł nowatorski. Konfiguracja ciągnika bardzo fajna. Ogólnie sporo detali dodaje realizmu. Foty trzeba poprawić.

15. JACEKPOMOC

Chciałbym pokazać moim zdaniem warte uwagi zestawy.Jak Wam się podobają?Tło niestety jest kiepskie ale nowa makieta dopiero powstaje(y)

Załączniki:

• Super! Super! x 9
    • Doceniam Doceniam x 1
  16. Sebastian CH

Sebastian CH Znany użytkownik

Super zestawy. W mojej ocenie wygrywa Scania z naczepą. Świetne zestawienie kolorów. Oczywiście MAN też nie odstaje ale jednak Scania ciekawsza. Co do długiego zestawu to też coś w sobie ma ale rodzaj pianki mi nie odpowiada.

17. SP9XUR

SP9XUR Znany użytkownik

Zestawienie kolorów jakie ma Scania jest świeeeetne, (y)
    ale gratuluje wszystkich modeli. :podstepny:

18. DyrdekHz

DyrdekHz Znany użytkownik

Proponuje założyć jeden temat dotyczący kolekcji i w nim pisać kolejne posty, tak jak to jest u innych użytkowników w tym dziale. :)

• Popieram Popieram x 7
  19. magicv8

magicv8 Aktywny użytkownik

Wszystkie te modele są bardzo fajne ;)

20. lotus102

lotus102 Znany użytkownik

Jak najbardziej jestem za tym abyś pokazywał je po kolei ;)

Udostępnij