• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.551 386 20
Tak chodzi o renault t choc jak by byla najnowsza scania to tez bym przygarna ;)
Kolego, nie wiem skąd piszesz i czy język polski to twój ojczysty język, ale proszę, jak już napiszesz post po polsku, to staraj się używać polskich liter, polskich znaków diakrytycznych, a i nazwy własne, które należy napisać z wielkiej litery, napisz wielką literą. Ułatwi nam to zrozumienie Twoich wpisów.
Swego czasu profesor Bralczyk napisał, że jednak wielką różnicą jest "zrobić komuś łaskę, niż zrobic komus laske..."
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Dzięki za oceny i komentarze, do perfekcji jeszcze mi brakuje, ale - rozwijam się cały czas ;-)


Oczy się otwierają szeroko na widok takiego modelu . Cudo . Panie a jak już masz projekt kalek tego przewoźnika to nie myślałeś o zestawie z BDF-ami DHL ?
Tu akurat model zamówił u mnie sam przewoźnik, chcąc flagowe swoje auta jakimi są u nich Volva w takiej konfiguracji jak model