• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Dziękuje za wszystkie komentarze, lecimy dziś za ciosem - pierwszy z czterech Linków - nr taborowy 004,
Jeżeli chodzi o ciągnik - przebudowany został duży zbiornik paliwa oraz dorobiona zabudowa na akumulatory, model posiada tabliczkę ADR wytrawiona z blaszki, zabudowę wnętrza, tylnych owiewek, kabli powietrznych...
W naczepie zbudowałem od podstaw tylna belkę zgodnie z oryginałem, dorobiona została również skrzynka za osiami, jaki i rowerówki Wielton-a oraz wklejone zostały klamry spinające plandekę - są one fototrawione.

link1.jpg
link2.jpg
link3.jpg
link4.jpg
link5.jpg
 
Ostatnio edytowane:

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
Dla mnie pojechałeś po bandzie. Odwzorowanie detali na najwyższym poziomie. Super wyglądają te dodatki fototrawione, a tylna belka od naczepy to mistrzostwo! Tak trzymaj i czekam na kolejne modele. :)