• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#84
Cześć, dziękuje za komentarze, by temat nie umarł, wrzucam małą zajawkę na kolejne cztery modele - wyczekiwane Linki ;-) Obecnie modele w 99% skończone, czekam na blaszki fototrawione, lakierowanie naczep i wiooo w świat - w Volviakach przerobione lewe baki pod te z Lowdecków, dojda jeszcze trawione tablice ADR na przedniej atrapie, na fotkach nr taborowy 004, Gdyby ktos chciał został jeszcze jeden do odsprzedania - zestaw z megą Wieltona
link.jpg
link1.jpg
link2.jpg
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
#89
Jak to możliwe że ja tego tematu nie wyczaiłem na forum - to ja nie wiem ślepota totalna ze mnie :niepewny:.
Modele są zajefajne ale ciśnie się na usta bardziej dobitne słowo ;).
Gratuluję talentu i pomysłów oraz wykonania bo jest perfekcyjne.
Super robota (y)(y)(y).
 

wrocek

Znany użytkownik
Reakcje
3 0 0
#96
Rozwaliłeś system:eek: Toż to bajka (y)
Posiadam dwa modele spod Twojej ręki i wiem jak to wyglada. Jak wygram w totka to będziesz miał u mnie "robotę" do końca życia :)