• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.843 386 20
Bardzo fajnie wyszedł Ci ten Deltatrans. Podoba mi się, a brudzenie pierwsza klasa. Typowy z jesienno-zimowej pory. Jedynie nie podobają mi się te pionowe linie... pęknięcia? zaznaczone na czerwono.
6-1.jpg
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Wydaje mi się czy naczepa jakoś wysoko na siodle siedzi?
Dobrze zauważyłeś, siedzi wyżej przez zabudowę kabli pneumatyczno elektrycznych.




Maciek ma rację a jesli to tylko pęknięcia wierzchnie to trochę za mocne, ale to tylko moje zdanie ;)
Jedynie nie podobają mi się te pionowe linie... pęknięcia? zaznaczone na czerwono.
W tych miejscach plandeka była klejona, ktoś zahaczył wózkiem, innym razem przeszkodził jakiś wystający element ;-)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Dziękuje za wcześniejsze komentarze, dziś trochę angielskich klimatów - DAF XF 106 z firmy Stage Truck, model wykonany dla fana zespołu DM, którego koncerty obsługuje właśnie ta firma.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
W oryginale jest po naszej stronie po zmianie tablic :) na tych blachach jest po prawej. Michał, wykonanie super.
Ojjjjjjjjjj nie wyzywaj mnie ;-) Adrian jestem.
Tu akurat pozycja kierowcy jest "nasza" tak wynikało z fotek, które dostałem przy okazji jakiegoś koncertu Depechów w Gdańsku.
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.828 235 3
Ojjjjjjjjjj nie wyzywaj mnie ;-) Adrian jestem.
Tu akurat pozycja kierowcy jest "nasza" tak wynikało z fotek, które dostałem przy okazji jakiegoś koncertu Depechów w Gdańsku.
Sorki, za imię :) Praca wykonana jak zawsze na mistrzowskim poziomie, a tablice zawsze można przełożyć jeśli faktycznie jest pomyłka, byle VIN się zgadzał :)