• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#62
Rewelacyjny model. (y) Pięknie zrobiłeś te wszystkie dodatki do standardowego herpowskiego modelu. Jestem pod ogromnym wrażeniem i gratuluję wykonania. (y)(y)(y)
 

IgorS

Aktywny użytkownik
Reakcje
174 2 0
#65
Świetny model, a sama firma praktycznie z mojego podwórka więc tym bardziej model mi się podoba ;-).
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
#68
Jest i moje miasto w Twoich pracach :) kapitalnie odwzorowałeś ten zestaw.Pełen szacun za taką pracę ;)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#69
Dzięki za wszystkie komentarze, dziś jeszcze jeden Pawianek z ostatniej partii, gdyby ktoś chciał to jest na sprzedaż to Volvo. Info na PW

pawn2.jpg
pawn1.jpg
pawn3.jpg
pawn4.jpg
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#71
Lecimy dalej, dziś coś z "mojego podwórka" mianowicie dwa zestawy Bajmax-u, które wykonałem dla dwóch kolekcjonerów.




Wykonanie: AK Models,
Modele bazowe: Paweł z ToysAndModels
Kalki projekt: AK Models, druk: DecalPrint


i pytanko, zagadka, konkurs, do zgarnięcia nagroda w postaci 10% na zamówienie u mnie ;-) Modele w barwach jakiego,polskiego przewoźnika powstaną z tych bazówek z fotki poniżej?

 

Zyga59

Aktywny użytkownik
Reakcje
52 0 0
#72
Modele super zrobione wyglądają jak prawdziwe. No bardzo podoba mi się tylna belka u naczepy. Kolejne modele zrobiłeś na wysokim poziomie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.568 386 20
#74
Bajmaxy świetne. Pięknie odwzorowane detale. Jestem pod wrażeniem wykonania. (y)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
#75
Kolejna z tych osób gdzie oglądanie prezentacji powinno być uprzedzone komunikatem - oglądasz na swoją odpowiedzialność , bądź przed obejrzeniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom :D Kapitalnie wykonane modele . Co do tych volv to zostają w takim kolorze czy będzie coś zmieniane ? Bo zachodzę w głowę co to może być za firma .
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#76
Kolejna z tych osób gdzie oglądanie prezentacji powinno być uprzedzone komunikatem - oglądasz na swoją odpowiedzialność , bądź przed obejrzeniem skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutom :D Kapitalnie wykonane modele . Co do tych volv to zostają w takim kolorze czy będzie coś zmieniane ? Bo zachodzę w głowę co to może być za firma .
kolory na podpuchę są - te Volva będą miały zupełnie inny kolor - firany również ;-) podpowiem, że ostatnio było głośno o tej firmie oraz mają więcej niż 1000 zestawów ;-)
 

marpama28

Znany użytkownik
Reakcje
54 4 0
#78
To ja wiem co to za firma!!! Czyżby nowa "zabawka" Waberersa? :D A co do Bajmaxów to super wyszły ze zestawy. I najważniejsze że białe kalki są białe, a czerwone nie przebija spod nich. ;)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#79
No właśnie co do białych kalek nie jestem zadowolony w pełni niestety do śnieżnej bieli brakuje i w tym wypadku zabiegi, które stosuje na poprawe przebijania nie przyniosły 100% efektu i jednak łapią trochę czerwieni.