• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

Reakcje
10.671 67 1
#21
Powiem jak w reklamie - no i fajnie :D Panie dla mnie bomba . Fantastycznie się prezentuje nowe volvo w tych barwach . Jeszcze takie pytanie mam , jak tam budowa terminalu kontenerowego ? Projekt w czasie pracy czy został porzucony ?
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#22
Dzięki za wypowiedzi Panowie.

@Lec Go (Bartek) : BCT się buduje na razie mam trzy moduły zaszpachlowane i to tyle - brak czasu. W międzyczasie powstaje też LCT czyli dioramka prezentacyjna fikcyjnego małego terminalu. Fotki z oświetlenia bramy wjazdowej.

WP_20161113_001.jpg
WP_20161113_004.jpg
WP_20161113_005.jpg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#24
Fikcyjnego Luboń Container Terminal taki sobie wymyśliłem. Z założenia ma to być diorama do prezentacji modeli ale więcej w osobnym temacie w odpowiednim czasie.

Z tego miejsca chciałbym złożyć Wam noworoczne życzenia. Dużo zdrowia. Szczęścia oraz masę wolego czasu i zapału do rozwijania pasji
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#25
Taka mała wrzutka "warsztatowa" MP4 z kremowa beczką



Niestety mam czas głównie wieczorami oraz chwilowy brak możliwości fotograficznych więc fotki głównie pogladowe
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#29
Dzięki za komentarze Panowie, a no mała produkcja funkcjonuje, z Pawtransów powstanie osiem zestawów, jedno Volvo już pojechało do swojego odbiorcy, w czwartek wyjadą dwie MP4 i jedno Volvo a po weekendzie dwa Volva i dwie MP4.