• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

RaFuS

Znany użytkownik
Reakcje
140 3 0
Model fajnie wyszedł. Tez chodzi mi po głowie taka konfiguracja bo coraz więcej tego zaczyna się pojawiać na krajowych drogach.
Ten jeszcze w malowaniu pierwszego przewoźnika z Holandii ale spotkałem kiedyś bliźniaczego konfiguracyjne ale kabinę miał zieloną.
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.325 68 0
Ostatnio czytałem że w Polsce w ubiegłym roku odnotowano najwięcej zgonów od czasów zakończenia wojny, widzę że Ty chcesz pobić ubiegłoroczny rekord wykańczając kilku z nas:devil:
Szaleje Covid, SOR-y przepełnione, gołoledź na drogach i karetki nie dojeżdżają na czas, a Ty po wielomiesięcznej nieobecności walisz tyle petard,
jakbyś się chwalił ostatnimi zakupami u Pawła:eek:
Piękne modele(y), ale jak teraz pokażesz coś z puszką to się obawiam że mi respirator nie pomoże...
 

kosmo83

Znany użytkownik
Reakcje
4.857 2 0
Aż ciężko mi coś napisać bo jestem pod wielkim wrażeniem wykonania tych modeli:eek:wyglądają one rewelacyjnie z tymi grafikami(y)gratuluję.
 

pierek

Znany użytkownik
Reakcje
76 9 0
Adrian chyba siedzisz na zdalnym bo tłuczesz modela jak szalony a pisanki lepsze niż herpowskie.
Jet Trans jak dla mnie arcydzieło... mistrzostwo świata i okolic (y):love:(y).