• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

UniQue

Aktywny użytkownik
Reakcje
371 2 0
O ku.... rczaczki.... Adrian tyś normalnie rozłożył mnie teraz na łopatki. Nie mogę myśli zebrać, a wypadało by coś jeszcze napisać. Profesjonalizm jakiego nie widziałem! ;)
 

xxx

Znany użytkownik
Reakcje
3.498 35 0
Nie moje czasy ale piękne miniaturki. Modele jako sama bryła jak modele ale dodatki i ulepszenia.
Dla mnie szczególnie piękne są wszelakie dodatki w kabinach, taki "śmietnik" :) powoduje, że model staje się bardzo realny.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.863 386 20
Kapitalnie zrobione modele. Graty w kabinie, oznaczenia, plandeka świetne, ale tył naczep ze zrobionymi wszystkimi elementami to po prostu mistrzostwo świata. (y) Jestem pod wrażeniem szczegółowości wykonania. (y)(y)(y)
 
OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Dziękuje za wszystkie komentarze, staram się z każdymi, kolejnymi modelami podnosić poziom :)
Dziś nowość w tym temacie - ładunek, a dokładnie otulina do przemysłowych kanałow wentylacyjno - sanitarnych. Model w całości wykonany z blaszek trawionych.

IMG_20190522_185718.jpg