• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

[Prezentacja] AK Models - gotowe modele

OP
OP
Ciemny

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
Dziękuje za komentarze, dziś taka mała zapowiedź:
DSC00210.JPG


Na dniach rusza moja strona internetowa, na której oprócz galerii będzie również dział warsztat, a w nim kilka poradników jak własnoręcznie wykonać kilka dodatków.

oraz kolejność następnych prezentacji:
Volvo FH II Tandem - Omega Pilzno
Volvo FH III + chłodnia - Omega Pilzno
Scania R Streamline - Link
Man TGS E6 - Betard
MB Actros MP4 - Transkom
Scania R 6x2 - Baca
Scania R - Rico
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Model wyszedł super. Choć denerwuje mnie ta biała boczna listwa (maskownica? nie znam się...) na naczepie

dział warsztat, a w nim kilka poradników jak własnoręcznie wykonać kilka dodatków.
A to brzmi ciekawie. Czekam z niecierpliwością, bo rzadko który model zadowala mnie detalami, a chciałbym popróbować swoich sił i w tej materii...
 

Ogur

Aktywny użytkownik
Reakcje
31 2 0
Świetna Scania a naczepa wygląda po prostu super! Myślę, że pomysł z takimi poradnikami jest jak najbardziej trafiony i czegoś takiego brakuje tutaj na forum, no i czekam na prezentację Szwedki od Bacy :D
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.865 386 20
Myślę, że pomysł z takimi poradnikami jest jak najbardziej trafiony i czegoś takiego brakuje tutaj na forum
No niestety, brakuje nam porad kolegów. Kiedyś założyłem taki temat http://forum.modelarstwo.info/threads/porady-i-techniki-modelarskie.28400/ ale niestety poza moimi wpisami to nikt z kolegów nie chce się podzielić swoim warsztatem i swoimi technikami modelarskimi. A szkoda. Może w takim razie kolega @Ciemny oprócz warsztatu na swojej stronie internetowej napisze o swoich doświadczeniach i technikach przeróbki modeli na naszym forum. :)