• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Blaszki Precyzyjne lutowanie

jason

Nowy użytkownik
Reakcje
0 0 0
#1
Witam,

Chciałem zasięgnąć fachowej porady czy do tak precyzyjnego lutowania ( w tym przypadku dotyczy to semafora jak na załączonym zdjęciu) można zastosowac wodę lutowniczą , czy może jest coś lepszego w sprzedaży.
Chodzi mi aby cyna była idealnie rozprowadzana w momęcie lutowania poszczególnych częśći.
Jaki typ lutownicy należy używać do tak precyzyjnego lutoawania (parametry ).


Dziękuję
Pozdrawiam


86afb1655539e0521bb02803411122a8.jpg
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
159 8 1
#4
Do stali nie, ale na blaszkach mosiężnych cyna po tym rozpływa się jak woda z mydłem. Porównania nie mam, bo innych nie próbowałem.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.331 463 29
#5
Witam,

Chciałem zasięgnąć fachowej porady czy do tak precyzyjnego lutowania ( w tym przypadku dotyczy to semafora jak na załączonym zdjęciu) można zastosowac wodę lutowniczą , czy może jest coś lepszego w sprzedaży.
Czyżby Kolega jason budował modele francuskich semaforów? Bardzo ciekawe i u nas chyba dość rzadkie. Życzę powodzenia i przepraszam za odskok w bok od tematu.
 

Podobne wątki