• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Praga RV cywil

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#1
Tym razem postanowiłem zrobić Pragę RV z 34 nr FtF. Wojskowe kolory znudziły mnie więc wywaliłem ławki z paki ,zwiniętą plandekę i szperacz.Ciężarówka poszła do cywila :) DSCF3983.JPG DSCF3985.JPG DSCF3971.JPG DSCF3972.JPG DSCF3974.JPG DSCF3975.JPG DSCF3976.JPG
 

Załączniki

TLLK

Aktywny użytkownik
Reakcje
235 7 2
#2
Bardzo dobry model.
Poprawiłbym czerń na oponach bo się tam coś pojawia, ale to drobny detal i łatwy do skorygowania.
Świetne reklamy i koloryt przedwojennej epoki. Deskowanie i patynowanie bardzo realistyczne.
Podoba się!
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.559 386 20
#3
Bardzo ciekawa wersja tej Pragi. Podoba mi się takie malowanie. Deski naprawdę wyszły świetnie.
 
OP
OP
(mariusz)

(mariusz)

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
24 1 0
#4
Postanowiłem się pobawić z deskami po obejrzeniu pewnego turtorialu malowania Fiata 621 i choć nie miałem takich samych farb to użyłem podobnych,ale sekret moich desek to wash z vallejo oxido rust .Jak będę robił następny model z drewnianą paką to podzielę się fotkami i zrobię jakiś mały pomocnik jak uzyskać efekt drewna.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:72 4

Podobne wątki