• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

próba budowy torcika dla chrześniaka

Ludwigh

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
#26
Tylko to są zestawy, jakby się udało ją kupić osobno i jeszcze wsadzić dekoder żeby jeździło w cyfrze...
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.376 463 29
#27
A nie zauważyliście, że kolega szynowaty ma parę wagonów w wielkości 00, nie H0? To może i ta lokomotywka jest 00, np. Hornby? Bo sądząc po torach to raczej nie jest Märklin...
 
OP
OP
S
Reakcje
9 5 5
#30
witam serdecznie
mam pytanie do forumowiczów a mianowicie
czy nie ma może ktoś z forumowiczów nadmiaru komosy ciernistej odstąpić ewentualnie odsprzedać z góry dziękuje za każda pomoc i info
 
OP
OP
S
Reakcje
9 5 5
#32
witam serdecznie dziś załączam kilka fotek moich wypocin torcika prawie ukończony do wymiany zostało tło bo jest na chwile obecna zastępcze.Wiem ze może dziwacznie wygląda akwarystyczne tło i rama ale takie miałem pod ręka a niestety taka opcja musi do maja poczekać i jeszcze kilka małych poprawek :) wiem ze torcik nie wygląda profesjonalnie ale jak do nauki i zdobycia doświadczenia myślę ze było warto :)
 

Załączniki

Kris

Znany użytkownik
Reakcje
2.283 41 5
#33
Torcik wygląda pysznie, do zjedzenia (y)
jedynie schowałbym te kable zasilające w krzaczorach :)

Zawsze warto próbować :)
 

Podobne wątki