• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Połączenie makiety kolejowej ze wyścigami slot cars

nero

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#1
Witam,
Ostatnio natrafiłem w necie na fajne makiety aut wyścigowych slot cars.http://www.europeancarweb.com/features/epcp_1302_slot_car_racetracks/
Posiadają one sterowanie cyfrowe, auta mają dekodery.
Widziałem też połączenie makiety kolejowej ze slot cars http://slotcarcentral.com/drupal-5/youbuiltwhat.
Zastanawiałem się czy interesował Was taki temat?
NIe mam miejsca na dwie makiety. Teoretycznie tematyka się gryzie ale może widzieliście ciekawe połączenia tego typu makiet?
 
OP
OP
nero

nero

Użytkownik
Reakcje
2 0 0
#2
Nie mogę edytować wiec dodaję w nowym poście.
Custom Made Slot Car Track Building. Mountain roa…:
Makiety są wykonywane tą samą techniką co kolejowe. oczywiście różnice są w tematyce otoczenia. Odwzorowanie modnych tu na forum polskich klimatów małych i większych stacji nie ma sensu sensu. Mogło by to być na wspólnym torcie do zabawy. Chociaż. .? Slot cars fiat 125p H0 jeżdżący po uliczkach a za nim polonez milicyjny borewicz. ...

Zaczyna mi się ten pomysł podobać. Tym bardziej z z moim synkiem bawimy się na przemian makietą kolejową i torem carrera go który niestety trzeba składać i rozkładać. Byłbym wdzięczny za uwagi. Być może to jednak nie jest dobry pomysł. Martwi mnie to że auta czasami wypadają z trasy i mogły by uszkadza otoczenie. Nie wiem czy do auta H0 wejdzie dekoder. Teraz mam 1:43 i jest tam dużo miejsca.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.079 140 0
#5
Makiety są wykonywane tą samą techniką co kolejowe. oczywiście różnice są w tematyce otoczenia. Odwzorowanie modnych tu na forum polskich klimatów małych i większych stacji nie ma sensu sensu. Mogło by to być na wspólnym torcie do zabawy. Chociaż. .? Slot cars fiat 125p H0 jeżdżący po uliczkach a za nim polonez milicyjny borewicz. ...
Można iśc na całość "miniaturyzacji" i zaionteresować się samochodami RC w 1/87.
Histora zna takie przypadki ;)
Reszta to pikuś, pościg Borewicza na makiecie modułowej to byłoby coś ;)
 

Podobne wątki