• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Poznań - Targi HOBBY - 7-8 października 2017

Reakcje
8 0 0
Do: luc1979

"Na stoiskach producentów wielkoseryjnych z nowości PKP widziałem ET22 z żółtym czołem od Piko, oraz Vectrona od Roco; Ze sklepów był Świat Modeli Rybnik (z ekspozycją TMF, szykuje się reedycja niebieskich Falsów PKP Cargo idealnie pasujących do Byka), Dataland oraz LokoMotyw."

Przepraszam, że odejdę od głównego wątku, ale dla mnie to bardzo interesująca informacja.
Czy to jest pewna wiadomość o ponownym wydaniu TMF ?
Jeżeli tak to z kim należałoby porozmawiać o rezerwacji jednego zestawu (lub dwóch) ?
:)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

luc1979

Znany użytkownik
Reakcje
263 0 0
Do: luc1979

"Na stoiskach producentów wielkoseryjnych z nowości PKP widziałem ET22 z żółtym czołem od Piko, oraz Vectrona od Roco; Ze sklepów był Świat Modeli Rybnik (z ekspozycją TMF, szykuje się reedycja niebieskich Falsów PKP Cargo idealnie pasujących do Byka), Dataland oraz LokoMotyw."

Przepraszam, że odejdę od głównego wątku, ale dla mnie to bardzo interesująca informacja.
Czy to jest pewna wiadomość o ponownym wydaniu TMF ?
Jeżeli tak to z kim należałoby porozmawiać o rezerwacji jednego zestawu (lub dwóch) ?
:)
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Na tyle pewna, że padła z ust obecnego na targach w celach towarzyskich wspólnika TMF, zresztą w gablocie TMF na stoisku SMR były już Falsy z nowej edycji (na pewno szare z epoki IV, nie pamiętam czy niebieskie bo to nie moja epoja). Dystrybucją produktów TMF zajmuje się SMR więc trzeba zwracać się do nich.
 
Reakcje
4.111 416 99
A szkoda. W necie znalazłem tylko info na stronie PZMK o mistrzostwach. Szkoda, że po tej początkowej euforii informacyjnej już po mistrzostwach nikt tam do tej pory nie zamieścił chociaż krótkiej relacji czy wyników....
Może później na stronie PZMK przynajmniej tabelka się pojawi /wzorem lat ubiegłych/. Tabelka z mistrzostw w 2016 jest.
2017 - na tą chwilę nie. Ostatni wpis pana Ryszarda Pyssy dot. informacji o tych targach jest tam (w Aktualnościach) z soboty 23 września 2017 - z g. 09:22... Dziś mamy 11 października i cisza na razie. Widać nie mają czasu na bieżące aktualizacje, albo jakieś inne powody.
 
Ostatnio edytowane:

Maslo

Znany użytkownik
FREMO Polska
H0e
PKMK
Producent
Reakcje
406 1 0
Wyniki Mistrzostw już są :) na FB... Mistrz mógł być tylko JEDEN!! Brawo!! czekamy aż się sam pochwali! @Maslo
Przy okazji - jest gdzieś lista zgłoszonych modeli?
:) bez przesady :) Model Roku w kat. "A" zgarnął Piotrek Dykałowicz swoim Pm2 - nie miałem z nim grama szansy :( Lista jakaś wisiała przy gablotce z modelami, ale nawet jej za bardzo nie studiowałem. Chyba trzeba poczekać na PZMK aż umieści info na stronie.

http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-modele-taboru-i-makiety-h0e.18821/page-15#post-655666
 
Dobra dobra @Maslo my wiemy, że to mistrzowsko wykonane modele! nawet jeśli wystawione na bojkotowanej imprezie to skład sędziowski był jak zawsze profesjonalny!
Brawo TY! w końcu świętujemy nagrody dla modeli w skali H0e!
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
4.023 28 1
Już po raz któryś modele zgłoszone do konkursu nie są podpisane jak stoją w gablocie:(
Tak więc nie mogę nic powiedzieć o autorach tych prac.
no tak, ale co powiedzieć na jakąś tam smkę 42 od piko , która tez brała udział ponoć w konkursie , gdzie w sumie nie było nic zmienione poza nr?
Mariusz zapewne pytasz o ten model
SM42.jpg


Autora tego modelu znamy to Piotrek :)

Pm2.jpg


Były w gablocie modele kartonowe w skalach większych
WM15

WM15.jpg


SM42-999

999.jpg


SP45

SP45.jpg


Kilka modeli zrobionych w skali H0e ,jeden budynek kartonowy (też w skali chyba 1:25) jakaś waloryzowana platforma o ile pamiętam , ale nie mam zdjęć tych modeli :(
No i wyjaśniło się modele wąskotorowe są dziełem Mateusza ;) można zobaczyć je w jego wątku
http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-modele-taboru-i-makiety-h0e.18821/page-15#post-655666
Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki