• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Poznań Październik 24-25-26 wystawa Hobby

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Kochani Panowie od samochodzików !
Chciałem Wam Wszystkim podziękować za serdeczne i miłe przyjęcia na swoim stoisku , a w szczególności koledze Marcinowi vel Broda , który to czynił obowiązki "Pana Domu "
Dzięki !(y)...(y)
Dzięki za miłe słowa , nam również miło było Cię poznać.[DOUBLEPOST=1414445461][/DOUBLEPOST]
Również dzięki za sympatyczny czas :) Miło było Was poznać.
Nam również :)
W sumie poznałeś nas z najgorszej strony,
taka ciemna strona mocy.:D:D:D:D:D
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Osz Wy!! Byliśmy z Robertem i córcia..
Brodę to poznałam ale reszty nie znałam :( a wszyscy tacy zafascynowani rozmową , nie przeszkadzaliśmy ;)
Michała nie widziałam akurat.. bo też bym poznała :D 3 x się wracaliśmy do 69 :p
Następnym razem już od wejścia będę się darła CZEŚĆ możecie być tego pewni :D:D
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.354 108 2
Osz Wy!! Byliśmy z Robertem i córcia..
Brodę to poznałam ale reszty nie znałam :( a wszyscy tacy zafascynowani rozmową , nie przeszkadzaliśmy ;)
Michała nie widziałam akurat.. bo też bym poznała :D 3 x się wracaliśmy do 69 :p
Następnym razem już od wejścia będę się darła CZEŚĆ możecie być tego pewni :D:D
Nie no jak Ty mnie poznałaś a ja Ciebie nie , tak to ja się nie bawię :(:(:(:(:([DOUBLEPOST=1414502926][/DOUBLEPOST]A Córcia ma 18 Lat może skończone ??
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Nie no jak Ty mnie poznałaś a ja Ciebie nie , tak to ja się nie bawię :(:(:(:(:([DOUBLEPOST=1414502926][/DOUBLEPOST]A Córcia ma 18 Lat może skończone ??
Córcia 12 skończyła :p No Ciebie odrazu poznałam :D znak charakterystyczny-- Broda haha:D
Było tam też kilka osób zmęczonych:D zasnęło im się nie miała bym serca nawet obudzić :D Byliśmy w sobote ok 13-14[DOUBLEPOST=1414504106][/DOUBLEPOST]
Widać zboczenie łóżkowe ze wracaliscie ciągle na nasze stoisko :D
No numerek fajny :D przyciągał jak magnes :D
 

Abarth

Znany użytkownik
Reakcje
234 5 0
Córcia 12 skończyła :p No Ciebie odrazu poznałam :D znak charakterystyczny-- Broda haha:D
Było tam też kilka osób zmęczonych:D zasnęło im się nie miała bym serca nawet obudzić :D Byliśmy w sobote ok 13-14[DOUBLEPOST=1414504106][/DOUBLEPOST]
No numerek fajny :D przyciągał jak magnes :D
No duzo dziewczyn nas odwiedzało :D

Niech zgadne, jeden w białej bluzie, drugi połowa z niego w zielonkawoczarnej czy jakos tak :D Oni byli bardzo zmęczeni :D
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.479 158 2
No duzo dziewczyn nas odwiedzało :D

Niech zgadne, jeden w białej bluzie, drugi połowa z niego w zielonkawoczarnej czy jakos tak :D Oni byli bardzo zmęczeni :D
Mieli upojną... (upojoną) noc.

Osz Wy!! Byliśmy z Robertem i córcia..
Brodę to poznałam ale reszty nie znałam :( a wszyscy tacy zafascynowani rozmową , nie przeszkadzaliśmy ;)
Michała nie widziałam akurat.. bo też bym poznała :D 3 x się wracaliśmy do 69 :p
Następnym razem już od wejścia będę się darła CZEŚĆ możecie być tego pewni :D:D
Pewnie latałem.. filmy kręcić.. hm....
szkoda jednak, że nie zostaliście z nami dłuższej chwili.
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki