• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Poznań – Targi Hobby 2021 – 4 - 5 grudnia 2021 r.

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#1
Według informacji uzyskanych od pani Martyny Wlekły (managera odpowiedzialnego za organizację imprezy) ustalono termin kolejnej edycji Targów Hobby 2021.
Jak zwykle odbędą się one na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 6 - 7 listopada 2021 roku równolegle z Retro Motor Show.

Mam nadzieję, że sytuacja COVID'owa do tego czasu zdecydowanie się uspokoi i choć w warunkach szczególnych będziemy mogli wziąć udział w tej imprezie.

Pozdrawiam
Piotr
 

Iguanabrat

Aktywny użytkownik
Reakcje
259 23 5
#3
Już nie długo Salon Hobby w Poznaniu , na forum totalna cisza, ( przynajmniej ja nic nie widzę.) oprócz mistrzostw które się odbędą. Czy ktoś ma jakiekolwiek informację co będzie, kto ma zamiar się w ogóle tam pojawić z wystawców oraz z grup modelarskich?Nie wiem czy jest sens jechać.
 

JanuszJ

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
T M M
Reakcje
218 7 0
#4
Już nie długo Salon Hobby w Poznaniu , na forum totalna cisza, ( przynajmniej ja nic nie widzę.) oprócz mistrzostw które się odbędą. Czy ktoś ma jakiekolwiek informację co będzie, kto ma zamiar się w ogóle tam pojawić z wystawców oraz z grup modelarskich?Nie wiem czy jest sens jechać.
Z grup modelarskich m.in : Hazero, KSK, PKMK, TMM, MSMK, PMM, Białystok, Braniewo, Łodź, Ostrów ...
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
OP
OP
PiotrK

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#6
Dodam jeszcze (częściowo powtarzając powyższe informacje), że w ramach PZMK udział biorą:
(kolejność alfabetyczna)
  • INARI
  • KMK Gorzów / PMMH0
  • KMK Radom razem z Modulgruppe Guben-Gubin
  • KoTeBi
  • Łódzki Klub Modelarzy Kolejowych
  • MLK Model Pracownia
  • Nadwarciańska Kolej Drezynowa
  • PKMK sekcja TT
  • Sopocki Klub Modelarzy Kolejowych
  • SMK Katowice & Elvis-Model
  • WAMOS
...chyba nikogo nie pominąłem...

Do zobaczenia na Hobby 2021 w Poznaniu..
 
OP
OP
PiotrK

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#9
Kontaktowałem się przed chwila z Martyną Wlekły (MTP Poznań) i uzyskałem informację, że w przypadku Hobby 2021 w Poznaniu (czyli targów dla szerokiej publiczności) nie będą wymagane certyfikaty covid'owe. Planowane jest to w przypadku targów typowo biznesowych.
No chyba, że zostanie taki obowiązek narzucony przez rząd, ale to już inna historia...
Oczywiście inne zalecenia obowiązują: maseczki, dezynfekcja, dystans, zdrowy rozsądek...
 
Ostatnio edytowane:

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
447 0 6
#13
Skąd ja teraz wezmę taki paszport :/ szkoda że informacja pojawiła się dopiero teraz.

Skąd ja teraz wezmę taki paszport :/ szkoda że informacja pojawiła się dopiero teraz.
Wystarczy że jestem ozdrowieńcem I jest to zarejestrowane w systemie? Czy muszę być zaszczepiony, ew. Negatywny test na covida?

Dobra! Zadzwoniłem do przemiłej Pani sekretarki I dowiedziałem się, że paszport covidowy będzie potrzebny tylko na spotkania o charakterze biznesowym :) @Sachsen na stronie którą podlinkowałes nie ma sprecyzowane do których wystaw/targów się odnosi.
 

Podobne wątki