• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Poznań – Salon modelarstwa HOBBY – XVII edycja – 5-6 września 2020 r.

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
113 16 3
#2
Ja bym wstrzymał się z zakupem biletu.
Pytanie pozostaje jak zarazie bez odpowiedzi.
Czy w tym roku Targi Hobby w Poznaniu się odbędą.
Mam przeczucie że władze Poznania mogą odwołać imprezę ze względu na korona wirusa.
Ale czas pokaże co się stanie.
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#3
Ja bym wstrzymał się z zakupem biletu.
Pytanie pozostaje jak zarazie bez odpowiedzi.
Czy w tym roku Targi Hobby w Poznaniu się odbędą.
Mam przeczucie że władze Poznania mogą odwołać imprezę ze względu na korona wirusa.
Ale czas pokaże co się stanie.
Jeszcze dużo czasu. może to świństwo minie
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#4
Według informacji przekazanej nam przez pana Michała Karzyńskiego (Menager Projektu Hobby 2020) w związku ze zmianami w kalendarzu targowym, Targi HOBBY zostały przełożone i odbędą się... wcześniej – mianowicie w dniach 5-6.09.
 

benek

Ostrzeżony
Reakcje
60 0 1
#5
Według informacji przekazanej nam przez pana Michała Karzyńskiego (Menager Projektu Hobby 2020) w związku ze zmianami w kalendarzu targowym, Targi HOBBY zostały przełożone i odbędą się... wcześniej – mianowicie w dniach 5-6.09.
Raczej nastawiałbym się na pesymistyczny scenariusz. Prawdopodobnie żadnej imprezy nie będzie do końca roku.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#9
w tym roku HOBBY się odbędzie napewno
Czy na pewno, to się jeszcze okaże. Trudno jest dziś prorokować, jak się ta pandemia rozwinie. Miejmy nadzieję, że sytuacja się na tyle poprawi, że impreza się odbędzie, ale jeżeli to się będzie tak snuło, jak teraz (mniej więcej stała od dłuższego czasu liczba nowych zakażeń co dzień), to niczego nie możemy być pewni.
 

MKar

Nowy użytkownik
Reakcje
35 0 0
#14
Dzień dobry wieczór wszystkim forumowiczom :)
Na obecną chwilę przyjmujemy, że wszystko się odbędzie i że po długim czasie izolacji będzie okazja się spotkać. Patrząc po grupach facebookowych, dla pasjonatów izolacja chyba była dobrą okazją żeby popracować nad długo odkładanymi modelami ;-)

W tym tygodniu MTP uruchamia pierwsze wydarzenie, więc - jak głosi hasło poznańskiej akcji - Wracamy do gry!

Chciałbym przekazać kilka ważnych informacji dotyczących tegorocznej edycji Targów HOBBY, między innymi dotyczące udziału w wydarzeniu:
  • Jak już padło - Targi HOBBY odbędą się wcześniej niż zapowiadaliśmy, nowy termin to 5-6.09.2020 (niezmiennie: sobota i niedziela)
  • Jesteśmy już po słowie zarówno z PZMK jak i grupą HAZERO, więc śmiało mogę powiedzieć że na pewno pojawią się ciekawe ekspozycje.
  • Zgłoszenia modelarzy indywidualnych i grup* - na dzień dzisiejszy oferujemy przestrzeń, gabloty, stoły czy inne elementy pozwalające wyeksponowanie swoich kolekcji. Nie będziemy pobierać żadnych opłat od modelarzy za obecność na HOBBY, natomiast w tym roku nie pokrywamy kosztów przejazdu czy noclegów. Wszystkich chętnych zapraszam do skorzystania z formularza zgłoszeniowego na naszej stronie: https://hobby.mtp.pl/pl/dla-wystawcy/formularz-dla-modelarzy-kolekcjonerow/
    W razie problemów czy wątpliwości proszę o kontakt z Martyną Wlekły.
  • Dla wystawców* - zarówno małych i dużych - mamy osobne, indywidualne warunki, i tu proszę o kontakt z Martyną Wlekły – martyna.wlekly@grupamtp.pl
  • W razie pytań czy sugestii ja jestem dostępny czy tu - ale zaglądam co jakiś czas - albo pod adresem michal.karzynski@grupamtp.pl do mniej więcej połowy lipca, gdyż niestety, w związku z cięciami okołokoronawirusowymi, nie będzie mi dane dłużej pracować nad HOBBY czy innymi naszymi wydarzeniami.

* wyjaśniam - stosuję rozróżnienie na
a) modelarzy indywidualnych, czyli osoby czy grupy, które chcą zaprezentować swoje modele, i w trakcie imprezy nie prowadzą działalności komercyjnej,
b) wystawców, czyli osoby/firmy, które prowadzą w trakcie wydarzeń działalność komercyjną – bez względu na to, czy jest to jednoosobowa działalność na dwóch stołach czy duże stoisko międzynarodowej firmy.
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#15
Najbardziej martwi mnie ostatnia informacja. :(
Wyglądało na to, że Hobby pod opieką pana Michała odzyska swoją dawna pozycję.
Mam nadzieję, że następca/następczyni wykaże równie duże zaangażowanie i zrozumienie środowiska modelarskiego...
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
#16
Został miesiąc do zapowiadanego Salonu Hobby. Mam pytanie do kolegów z Poznania jak to wygląda na dzień dzisiejszy ?
Czy wiadomo coś na temat prezentowanych makiet etc.. Może kol Przemek (@Sello ) albo Piotrek (@PiotrK ) coś by napisali ? ;)
Pozdrawiam
 

PiotrK

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
Reakcje
302 0 0
#18
Uzupełniając informację Przemka, dodam, że w ramach prezentacji Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych swoje prace (głównie makiety) zaprezentują również członkowie KMK Gorzów/PMMH0, Świata Małej Kolei (satyry kolejowe - ks. Grygier), ŁKMK, KMK Radom (TT), MLK Model (H0 i 0), Nadwarciańska Kolej Drezynowa (kolej ogrodowa w rozmiarze G). Swój udział zapowiedział również Tololoko i Inari.
W czasie targów odbędą się jubileuszowe XX Mistrzostwa Polski Modeli Kolejowych.

I jeszcze informacja z dnia dzisiejszego, jak narazie MTP nie planuje odwołania imprezy.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

Podobne wątki