• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Poznań – Salon modelarstwa HOBBY – XVII edycja – 5-6 września 2020 r.

Jarosław

Aktywny użytkownik
ŁKMK
Reakcje
737 4 0
W imieniu ŁKMK dziękuję Wam za wspólnie spędzone chwile podczas tegorocznych Targów Hobby. Dziękujemy również odwiedzającym, bo nie wiele było osób, które przeszły obojętnie obok naszego stoiska. Najbardziej budujące chwile przeżywaliśmy widząc jak ludzie z zainteresowaniem stali wpatrzeni w naszą makietę, robili zdjęcia, zadawali nam pytania i nie szczędzili pochwał. Jest motywacja aby to wszystko lepiej dopracować i kończyć nowy projekt klubowy z którym również w podobnej formie chcielibyśmy się pokazywać. Oprócz samych targów świetnie było spotkać się w sobotni wieczór w ,,Nastawni" i pospacerować przez ,,Ezoteryczny Poznań" w najbardziej pozytywnym towarzystwie. Przeżyte chwile bezcenne.
Tegoroczne Targi były trochę okrojone, ale zaliczamy je do bardzo udanych. Mamy nadzieję, że za rok frekwencja wystawców będzie większa i odbędą się już w normalnej formie. Do zobaczenia
 

spur 1

Znany użytkownik
Reakcje
1.328 2 0
Po spotkaniu w Poznaniu, silna grupa jedynki, w ilości dwóch członków postanowiła rozbudowywać swoje "moduły".
Taboru przybywa, a torów mało. Dziękuje wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko.
 

Załączniki

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.309 16 0
Nie napiszę ,bo nie wiem kto jest jej twórcą może ktoś poda autora. Jest to przykład na to jak można zrobić moduły prosto ale ciekawie tak aby choć na chwilę przystanąć i poobserwować.
Krajobraz znany z niejednej linii kolejowej w Polsce ( głównie na nizinnych terenach ) ten w modelu akurat przy zelektryzowanej linii dwutorowej.
Zbyszku są to moduły kolegi z Ostrowa Wielkopolskiego i co najważniejsze jest to osoba młoda, która potrafiła przeżyć spotkanie z HAZERO w Rogalinku. Też byłem i jestem pod wrażeniem tych modułów.
Wszystkich tych którym trakcja elektryczna na makiecie w całej swej budowie nie do końca się podoba, zapraszam do zrobienia kilku modułów. Musicie przy tym pamiętać by była ona przejezdna na całej długości i była możliwość złożenia modułów i przewiezienia ich. Ja ze swojego doświadczenia wiem jedno, po każdej imprezie jest coś do naprawienia, choć jak to niektórzy mówią są to rury kanalizacyjne.
Tak w sumie to dziękuję wszystkim za spotkanie, które niekiedy pomimo różnic w wizji modelarstwa kolejowego pozwala na spokojne o nich porozmawianie.
 

Zbigniew Gałczyński

Moderator Działu Tabor
Zespół forum
Reakcje
3.982 28 1
Darku tym bardziej wielki szacunek jeżeli jest to jak piszesz młoda osoba.
Napiszę może tak -chodząc wokół dużej makiety jak zobaczyłem te moduły i pomyślałem jakie to inne/odmienne od tego co można było widzieć już wiele razy na makietach. Sam pomysł aby przy torach zrobić te pola to strzał w dziesiątkę !
I jak już pisałem wcześniej jest to jak najbardziej realistyczne odzwierciedlenie rzeczywistości. Staranność wykonania na bardzo wysokim poziomie.
Aż szkoda ,że ta część makiety nie była zgłoszona do Mistrzostw w kategorii C3.
 

Diesant

Aktywny użytkownik
Reakcje
265 20 2
Chciałem podziękować wszystkim za świetną zabawę a Koleżance i Kolegom ze Stacji "Jaskółki" i Stacji Końcowej "Solecko" za wyrozumiałość i ciepliwość okazaną "pierwszakowi" na takiej makiecie i wspaniałą atmosferę. Zdecydowanie jest to inna ale równie wspaniała zabawa jak na Międzychodzie Letnisko.
Najcenniejsza była dla mnie możliwość rozmowy (tej rzeczowej i merytorycznej ale też czasami dowcipnej) i spotkania z uczestnikami Hobby.
 

Załączniki

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.182 8 0
Zbyszku są to moduły kolegi z Ostrowa Wielkopolskiego i co najważniejsze jest to osoba młoda, która potrafiła przeżyć spotkanie z HAZERO w Rogalinku.
Dareczku - ci starsi też muszą się "spiąć", by przeżyć spotkania z HAZERO … ;) Widocznie populacja "ostrowiaków" pasuje do "toksycznego" HAZERO … :)

Generalnie, miło mi słyszeć słowa uznania pod adresem Patryka. To daje jakąś nadzieję, że ostrowski Klub będzie nadal istniał.
 
Ostatnio edytowane:

muminek

Znany użytkownik
Reakcje
364 44 1
w czwartek rano wystrzelałem 550szt amo ale coś mi jeszcze zostało więc zawszę mogę sprawdzić jak koledzy szybko uciekają :p
a tak na poważnie to pożartujemy sobie na następnej imprezie a teraz lepiej by było posty nie związane z imprezą usunąć
 

Harry Potter

Znany użytkownik
Reakcje
2.384 71 3
Patrzę ja na foty z relacji i po części żal mi 4 litery ściska... Teoretycznie miałem kiedy się wybrać, ale życie zweryfikowało plany. Może za rok dam radę...
Tak czy siak gratuluję spotkań i udanej zabawy...

Pozdrawiam,...
 

newermind

Łowca cech
Zespół forum
ŁKMK
Reakcje
3.488 45 1
Pozdrawiając ŁKMK, ezoteryczny Poznań nocą i nocne Polaków rozmowy
Zobacz załącznik 753544
Kilka marnej jakości obrazów ( trudne warunki ;) ), ale słów tysiące tego nie oddadzą lepiej.
Nastawnia i widok z okien.
20200905_200328.jpg

A tutaj wnętrze, podczas posiedzenia połączonych sztabów armii. :giggle:
20200905_200312.jpg

A tutaj narada generałów, podczas głównych manewrów. :LOL:
20200905_234737.jpg

Także, ten-tego...
Dziękuję Wszystkim pozytywnie zakręconym, za spotkania i do zobaczenia podczas następnych "manewrów". :cool:
 

Podobne wątki