• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Poznań – Salon modelarstwa HOBBY – XVII edycja – 5-6 września 2020 r.

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#28
W radiu była informacja, że od Września mają przywrócić zakaz imprez masowych.
Wiadomo jak to się ma do Targów?
Targi chyba są inaczej traktowane, ale ręki obciąć sobie nie dam.

Dwa dni temu wstawiłem post na FB a pro po przygotowań do Targów, ktoś skomentował i targi odpowiedziały. Wiec jest duża szansa na pewnie pierwsze ( może jednak nie pierwsze bo przed wirusem była impreza w Szczecinie) i ostatnie spotkanie modelarskie w tym roku. :cool:
C4ED637E-23A4-4AEB-A15C-5302502560A5.jpeg
 

NikodemHOBBY

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
#30
Czołem! Z tej strony Nikodem - odpowiadam za marketing i PR Targów HOBBY. Zauważyłem znaczący ruch z Waszego forum na naszą stronę, dlatego postanowiłem zajrzeć i zabrać głos w sprawie tegorocznego wydarzenia. HOBBY na 100% odbędzie się zgodnie z planem 5 i 6 września - targi to nie impreza masowa :)

Decyzją rządu targi i kongresy można organizować już od 6 czerwca, stosując się do wytycznych, które zostały stworzone wspólnie przez Ministerstwo Rozwoju, przedstawicieli branży targowej (w tym Międzynarodowe Targi Poznańskie) i Główny Inspektorat Sanitarny. Oficjalna informacja: https://www.gov.pl/web/rozwoj/targi

Oczywiście wiąże się to ze sporymi zmianami: bilety kupimy tylko online, na wejściu bezdotykowo mierzymy temperaturę, rejestrujemy każdego uczestnika wydarzenia, zachowujemy dystans, zakładamy maseczki i non stop dezynfekujemy powierzchnie wspólne - klamki, balustrady, poręcze itd. Pełny tekst o tym, co się zmieniło i jak to wygląda w praktyce tutaj: https://hobby.mtp.pl/pl/aktualnosci/targi-hobby-2020-w-pelni-bezpieczne-i-gotowe-czekamy-na-was

Zatem zapraszamy do Poznania i przypomnę tylko, że do jutra mamy promocyjną cenę na bilety - 17 zł pod wpisaniu kodu: LATO2020
https://tobilet.pl/targi-hobby-2020.html

A jeżeli jest ktoś modelarzem, który będzie na HOBBY i chce podzielić się zdjęciami z przygotowań do targów, to może je wysłać na nikodem.szarata@grupamtp.pl - chętnie je udostępnię na naszym Facebooku :) Pozdrawiam i do zobaczenia
 

jezyzie

Znany użytkownik
Reakcje
548 13 0
#31
Czołem! Z tej strony Nikodem - odpowiadam za marketing i PR Targów HOBBY.
... Oczywiście wiąże się to ze sporymi zmianami: bilety kupimy tylko online, na wejściu bezdotykowo mierzymy temperaturę, rejestrujemy każdego uczestnika wydarzenia, zachowujemy dystans, zakładamy maseczki i non stop dezynfekujemy powierzchnie wspólne - klamki, balustrady, poręcze itd. Pełny tekst o tym, co się zmieniło i jak to wygląda w praktyce tutaj: https://hobby.mtp.pl/pl/aktualnosci/targi-hobby-2020-w-pelni-bezpieczne-i-gotowe-czekamy-na-was
Powyższy odnośnik zaprowadził mnie na stronę, gdzie jest informacja o możliwości nabycia biletu w kasach.
Interesuje mnie Bilet jednorazowy z Kartą Dużej Rodziny (sobota lub niedziela) cena 10 zł.
Proszę o wyjaśnienie.
Przydał by się plan rozmieszczenia wystawców, aby niepotrzebnie nie błądzić.
2020 08 15 TARGI HOBBY 2020 Aktualna informacja o biletach w kasach.png
 
Ostatnio edytowane:

NikodemHOBBY

Nowy użytkownik
Reakcje
8 0 0
#32
Powyższy odnośnik zaprowadził mnie na stronę, gdzie jest informacja o możliwości nabycia biletu w kasach.
Interesuje mnie Bilet jednorazowy z Kartą Dużej Rodziny (sobota lub niedziela) cena 10 zł.
Proszę o wyjaśnienie.
Przydał by się plan rozmieszczenia wystawców, aby niepotrzebnie nie błądzić.
Zobacz załącznik 748391
W tym tygodniu wprowadzimy bilet z Kartą Dużej Rodziny do sprzedaży online i zweryfikujemy to przy wejściu :) Plan rozmieszczenia wystawców będzie najpewniej tydzień przed lub w tygodniu wydarzenia - zazwyczaj najwięcej zgłoszeń mamy w tym okresie i plany zmieniają się, co chwilę. Pozostaje natomiast podział na strefy, więc Strefa Modelarstwa będzie w jednym fyrtlu.


EDIT ARTUR:
cyt: "...strefa Modelarstwa będzie w jednym fyrtlu" <-- czyli w jednym miejscu.
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:
Reakcje
1.731 13 0
#40
Wiatm .
Czy ktos z Kolegów będzie może w sobotę jechał do Poznania? Chciałbym zabrać z Rembertowa jeden moduł i małą dioramę. Jeśli tak, to proszę o kontakt, oczywiście za transport zapłacę.
 

Podobne wątki