• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Powrót do dzieciństwa - Makieta TG Dolomity

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
@Kempol
Może lepiej było mi tego nie pokazywać. Nie wiem ile ten model kosztuje, ale jak pomyślałem ile musiałby kosztować w polskiej manufakturze, to mi wody odeszły.

Jak na moje oko laika, poziom wykonania to nie tylko inny kontynent, ale chyba też inna galaktyka.
Idę się napić wody i wezmę jakieś proszki może... najpier na uspokojenie, a potem garść antydepresantów.
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.807 214 0
Chwila w domu zaowocowała kolejnymi, dwunastoma spolaryzowanymi krzyżownicami, tym samym cała stacja techniczna jest już gotowa.
B606E4F9-9E4C-426A-93F1-D006F1A1AD1B.jpeg
4A056400-89B6-4DE0-B8EB-6FFDBBAF9F38.jpeg

Szybki rzut oka na całość moje bałaganu.
973A3D4B-9C08-461E-8CDF-73D51F93FA7A.jpeg
 
Ostatnio edytowane:

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
Może lepiej było mi tego nie pokazywać. Nie wiem ile ten model kosztuje, ale jak pomyślałem ile musiałby kosztować w polskiej manufakturze, to mi wody odeszły.
Normalna cena jak za model z dźwiękiem, w USA. Bym zgadywał, że podobna cena do Ty2 ;) A może i mniej.
Jak na moje oko laika, poziom wykonania to nie tylko inny kontynent, ale chyba też inna galaktyka.
Chiny? pewnie obok linii montażowej dla Piko ;-)
Nikt też nie przyczepi się do ramek ;] - oby nie w złą godzinę napisane ;)
Wykrakałeś, znalazłem babola ;) i to POWAŻNEGO
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
4.994 140 0
Nierówno wklejone szyby?
Ten element mnie zaciekawił - normalnie powinien być szybką.
Linkowałem zdjęcie przy okazji innego modelu https://www.railpictures.net/viewphoto.php?id=169717
Ale przejrzałem zdjęcia oryginałów tej SD i faktycznie jest żółty - teraz nie będę mógł spać z niewiedzą, czy to lusterko, czy osłona przeciw palącemu słońcu Kalifornii.
B032D39F-30AE-412A-847F-9173D9578D95.jpeg

No i cóż, zbieraj następne modele ;)
https://www.railpictures.net/photo/543442/
 

tomekkor

Znany użytkownik
Reakcje
5.510 31 1
Teraz jest 1945, świeżo po walkach. W 2 stanowiska wpadły bomby lotnicze -burzące. Reszta jest w dobrym stanie. Nadaje się do odbudowy.
Ja bym odbudował zniszczony fragment w stylu z lat 50. Ściany zewnętrzne zostawiłbym, zamiast drewnianych dźwigarów zrobił żelbetowe i dobudował nowy, wyższy dach.
 

Podobne wątki