• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Powrót do dzieciństwa - Makieta TG Dolomity

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Dziękuję, mam nadzieję, że kiedyś będzie z niego równie piękny TKi3 119, z mojego zakładu pracy.
 
Ostatnio edytowane:

Pawelec PKP

Znany użytkownik
Reakcje
1.168 90 9
Przyznaje, że dopiero teraz natrafiłem na ten jakże cudowny wątek :cool:
WOW - Piękne cudeńko się powolutku tworzy ... przywołuje też na myśl piękne Parowozownie Wolsztyn i Kępno :love:
Czy mogę prosić o zdjęcie czołowe na całą halę wachlarzową ... oczywiście z parowozami...?
Piękne to mało powiedziane :eek: Mi też sie taka parowozownia marzy....
 
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Szkoła zdalna dla wszystkich, więc przyjechaliśmy do domu, a w między czasie kurier przyniósł kilka paczek. W jedenj z nich był mój pierwszy model lokomotywy amerykańskiej, a w zasadzie to drugi. Pierwszy miałem 30 lat temu, dostałem go w paczce z Ameryki od stryjka. No i właśnie z czystego i głębokiego sentymentu nie mogłem się powstrzymać przed zakupem tego modelu, właśnie teraz, a jest to SD45-2u w kultowym malowaniu Santa Fe.
W drugiej paczce był już dość szczegółowo omawiamy tu na forum Ty2-911 Roco.
Prezentacja nie typowa, bo na foto relację czekam, aż będzie lepsze miejsce, a może nawet kawałek mojej makiety już wykończony.
D98CE0CC-9D43-4E30-BAF8-FE3C455D80C3.jpeg
8D948E6F-A433-452B-A5FD-72F81FB2430E.jpeg
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
Tak Janku, zgadza się. Duża ilość szczegółów, bardzo dobre wykonanie, a przed wszystkim właściwości jezdne. Model dosłownie płynie po torach, tak jak napisałeś całkowicie inna liga.
 

Misiek

Znany użytkownik
NAMR
Reakcje
5.066 140 0
Mizernie, Dominik, mizernie ;)

Szkoda tylko, że Marek wybrał do tej Ameryki niewłaściwą skalę ;)

Własnie zabieram się za składanie kolejnego mebla, żeby upchnąć kolejne modele.
 

Podobne wątki