• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa Powrót do dzieciństwa - Makieta TG Dolomity

OP
OP
Kempol

Kempol

Moderator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Pomyśl , czy dasz radę ubrać to (możliwości zasięgu rąk) -w pejzaż/zabudowę, jak później z czyszczeniem/odkurzaniem lub stawianiem na tory w sytuacjach kolizji czy wypadnięcia.
Też się nad tym zastanawiałem, szczególnie jak leżałem pod makietą lutując kabelki. Leżąc tak, wymyśliłem takie oto pomysły czy się sprawdzą życie pokaże.

Dostęp do stacji technicznej i podjazdów od spodu. Zabudowa pejzażu będzie robiona ze specjalnego stojaka (bardziej leżaka), który potem będzie też wykorzystywany do prac porządkowych. W ekstremalnych sytuacjach jest możliwość przesunięcia całości.

Hej na prawde super to wygląda szkoda że ja nie mam tyle miejsca :) jak bym zrobił taki numer z tą rozbudowom w L
to żona na balkon nie wyjdzie :D:D:D:mad::mad::mad:;)
Mam pytanie dotyczące sterowania czemu wybrałeś DR 4088 LN wszystkie moduły takie same a nie tylko pierwszy a potem zwykły
DR 4088 połączone przez s88n tym niebieskim " orginal" kablem (sieciowym ;)) tak jak w instrukcji Digikeijsa pokazują ?
Czy ja czegoś nie doczytałem:eek:;) nie chodzi w żadnym wypadku o jakąkolwiek krytykę tylko czy to ma jakieś znaczenie bo ten zwykły DR 4088 jest chyba tańszy od tego DR 4088 LN Pozdrawiam Serdecznie(y)

OP
OP
Kempol

Kempol

Moderator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Mam pytanie dotyczące sterowania czemu wybrałeś DR 4088 LN wszystkie moduły takie same a nie tylko pierwszy a potem zwykły
DR 4088 połączone przez s88n tym niebieskim " orginal" kablem (sieciowym ;)) tak jak w instrukcji Digikeijsa pokazują ?

Chciałem mieć cały system zbudowany na jedyny rozwiązaniu czyli Loconecie, aby uniknąć dodatkowych interfejsów. Rozwiązanie droższe, ale takie chciałem. Świadoma decyzja.